Wpis z mikrobloga

Najnowsze newsy z kraju ,,wo wir gut und gerne leben" czyli z Niemiec :)

- ,,52 letni bezdomny został zadźgany a potem pozbawiony głowy przez 21 letniego mężczyznę. (narodowość nie podana, nieoficjalnie Syryjczyk) Powód jest nieznany. 27.07.2021, Niemcy Niederbayern
https://www.express.de/panorama/obdachloser-gekoepft-bluttat-mann-enthauptet-opfer-in-bayern-69495

-18 latka została wielokrotnie zgwałcona przez trzech mężczyzn w wieku 18,20,21 lat (narodowość nie podana ale nieoficjalnie są informacje że było to dwóch Syryjczyków i obywatel Iraku.) Ofiara znajduje się w krytycznym stanie psychicznym. Oskarżeni po złożeniu wyjaśnień zostali puszczeni do domów xDDD 26.07.2021 Leer, Niedersachsen (filmik niżej)

-Próba gwałtu w Waltrop. We wtorek rano, 8 czerwca około godziny 7:45, 19-letnia kobieta z Waltrop spacerowała po parku w okolicy Velsenstrasse (w pobliżu wieży radiowej w Waltrop). Tutaj została nagle zabrana od tyłu przez nieznanego mężczyznę. 19-latkowi udało się odwrócić i przygryźć wargę mężczyzny. Sprawca zepchnął kobietę na ziemię, ale w dalszym biegu puścił ją. Mężczyzna uciekł w kierunku Tinkhoffstrasse.

Opis osobisty: mężczyzna, 16-18 lat, około 1,70 m wzrostu, szczupła postura, krótkie ciemne kręcone włosy, ciemniejsza skóra, niebieski lub czarny dres, mówił łamanym niemieckim
https://lokalklick.eu/2021/07/27/phantombildfahndung-nach-versuchter-vergewaltigung/

I mógłbym jeszcze znaleźć jeszcze wiele takich artykułów bo to się dzieje często. Kiedy kanclerz Merkel otworzyła granice dla chaotycznej, niekontrolowanej imigracji we wrześniu 2015 roku, lider grupy parlamentarnej Zielonych Göring Eckardt w Bundestagu krzyczała: „Nasz kraj zmieni się i to drastycznie. I nie mogę się doczekać!"

Cóż, nasz kraj drastycznie się zmienił. Nie jest już rozpoznawalny. W ciągu zaledwie dwóch lat zostaliśmy pozbawieni lekkości bytu, oczywistej beztroski, zaufania w przyszłość.


Policja radzi kobietom, aby nie wychodziły same, ale w grupach, nie biegały już same. Pewien polityk radził molestowanym seksualnie kobietom, aby trzymały odstęp ,,wyciągniętej ręki od napastnika i używały opasek przeciwko gwałtom".

Drastyczne zmiany, na które pani Göring-Eckardt oczekiwała, przyniosły śmierć wielu ludziom. Znamy tylko nazwiska nielicznych, na przykład zasztyletowana ciężarna Polka z Reutlingen, zadźgana pomocnikowi uchodźca, zasztyletowane kobiety z Halle i Bad Oeynhausen, dwunastu zmarłych z berlińskiego Breitscheidplatz

Niebawem wracam do Polski bo już mam dosyć tego burdelu, kogo te szkopy chcą pouczać jak w ich kraju powoli stają się ofiarami swojej #!$%@? tolerancji na wszystko. Tylko nie wybierajcie lewaków bo urządzą nam w PL to samo co w reszty UE.

#islam #neuropa #niemcy #bekazlewactwa #habibi #rozowepaski #niebieskiepaski #emigracja #bliskiwschod #mordercy #4konserwy #uniaeuropejska #przegryw #oswiadczenie #wiadomoscizniemiec #wiadomosci #bekazciapatych #religiapokoju
  • 14
  • Odpowiedz
@Pucios87: Już przed 2014 dużo się działo a od 2015 czytam takie wiadomości codziennie praktycznie. Ofiary gwałtów i morderstw można spokojnie liczyć w setkach albo tysiącach. Tak samo ofiary ataków terrorystycznych. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Medel1n_: nie będę się sprzeczał bo nie mam firmy, ale wydaje mi się, że jak w PL zarobisz 10k, to w DE zarobisz 40k. Mieszkania i domy z tam z tego co wiem są tam tańsze w relacji do zarobków. Natomiast elektronika, samochody, etc. kosztują tyle samo. Tylko że zarabiasz 4x tyle. Popraw mnie jeśli się mylę, bo opieram się o dane z sieci.
  • Odpowiedz
nie będę się sprzeczał bo nie mam firmy, ale wydaje mi się, że jak w PL zarobisz 10k, to w DE zarobisz 40k. Mieszkania i domy z tam z tego co wiem są tam tańsze w relacji do zarobków. Natomiast elektronika, samochody, etc. kosztują tyle samo. Tylko że zarabiasz 4x tyle. Popraw mnie jeśli się mylę, bo opieram się o dane z sieci.


@TypowyZakolak: Zależy kto na co patrzy. Dom czy
  • Odpowiedz