Wpis z mikrobloga

#praca kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi na wysłane CV? Wysłałam i zaniosłam już chyba z 20 cv do różnych sklepów, za każdym razem dowiadywałam się że super że przychodzę bo nadal kogoś szukają. I mija tydzień za tygodniem i żadnej odpowiedzi. Jeśli mnie nie chcą to dlaczego po prostu nie zadzwonią i tego nie powiedzą? Tak to tylko tracę czas i czekam na cos czego może w ogóle nie być...
  • 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obligatoryjnie: prawdopodobnie czekają aż dostaną wszystkie CV, przejrzą to i dopiero odpowiadają. Czyli tak z miesiąc dwa (tzn nie wiem jak to wygląda w przypadku sklepów, ale zgaduje że miesiąc to taki standard).
@Daqnny: CV jest dopracowane i dopięte na ostatni guzik jak to się mawia. Wszystko co ważne i potrzebne jest tam zawarte. Jakoś 6 miesięcy temu miałam podobną sytuację, w koncu dla beki weszłam do jednego sklepu gdzie składałam cv (nie powiedziałam babeczce że to ja) i spytałam, czy wciąż szukają kogoś do pracy. Powiedziała że tak. Ja na to czy ktoś się już może zgłaszał albo wysłał cv przez stronę -
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obligatoryjnie: no to daje faktycznie małą opcje że wstrzeliłeś/aś się wszędzie w okno czekania miesiąc. Może po prostu w niektórych miejscach nie są zainteresowani (mają masę kandydatów/ek i są #!$%@?ą firmą która nie odpowiada na wysłane CV z informacją zwrotną).
@zielonkaapotempomaranczka: tylko na jakiej podstawie to stwierdzają? xD Kiedy osobiście dostarczałam cv do sklepów mówiłam, że studiuję, ale nie jest dla mnie problemem pogodzić zajęcia i pracę (zwłaszcza gdy znów mogą być zdalne). plus mam dość luźny plan i sporo dni wolnych w tygodniu o czym też uprzedzałam