Wpis z mikrobloga

Pierwszy trening nowego bloku.
Siady delikatnie zaczęte 190 x 3 @6 - cieszy, że tak lekko bo w sobotę byłem w górach, które nieźle mnie zweryfikowały xdd Jednak jako taki grubas średnio się tam odnajduję. 30 min wchodzenia i prawie zemdlałem xDD Kolejne 8,5h było tylko ciekawsze. Domsy do dziś mnie trzymają na łydkach i udach. Jednak LISS na rowerku to średnie przygotowanie w góry.

Dodatkowo zredukowałem już prawie 10 kg i zdecydowanie jest to odczuwalnie na siadach. Pas musiałem już zmniejszać dwa razy, głębokość osiąga się znacznie, znacznie łatwiej, chociaż siady jakby nieco trudniejsze i mniej dynamiczne.

Wyciskanie cały poprzedni blok robiłem wąsko (długość kciuka od początku radełkowania), teraz poszerzam o te dwa palce i zobaczymy jak to będzie. Dziś lekki dzień wyciskania, wiec tylko 107,5 kg na larsenach. Potem troche akcesoriów.

#latajacydywan #mikrokoksy #silownia
  • 16
30 min wchodzenia i prawie zemdlałem xDD Kolejne 8,5h było tylko ciekawsze.


@DywanTv:

XD cieszę się, że jednak wybraliście Czerwone, bo miałbym Cię na sumieniu. Ciężko z taką wagą chodzić, zwłaszcza jak idziesz z kategorią wagową 83 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem do ilu tam planujesz zejść ale każdy stracony kilogram czuć później na korzyść
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damian_TS: W najbliższym czasie pewnie nie będę robił żadnych maksów, kolejne zawody penwie w kwietniu, za rok. Dużo więcej niż ta cwiartka bym tam chciał zrobic, ale zobaczymy jak to pójdzie. Dzieki za miłe słowa ()