Wpis z mikrobloga

czemu? Czytałam na grupach fejsbukowych, że ta karta jest sprawdzana na lotnisku


@alxnr: i tak ci pewnie dadzą w samolocie papierową, na której możesz bzdury wpisać bo nikt tego nie sprawdza.

No chyba, że zamierzasz się grzecznie państwu spowiadać gdzie dokładnie będziesz, ale to już twoja wola.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fidel rozumiem, ale wracając z wakacji również przylatuję do Polski. Czy mnie jako obywatela RP nie obowiązuje to? Na januszowych grupach wyczytałam, że obowiązuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krupier generalnie nie chcę ale chcę zostać wpuszczona do kraju a znając życie te kartonowe państwo uzna, że bez śmiesznego formularza nue zasługuję na wjazd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fidel tego nie rozumiem, że w kolejnych punktach jest pytanie o od kiedy DO kiedy jestem w Polsce i nie puszcza mnie BEZ UZUPEŁNIENIA DO KIEDY PLANUJE POBYT we własnym kraju
  • Odpowiedz
@alxnr: przed elektronicznym formularzem było tylko gorzej. Ryanair nie chciał wpuścić ludzi do samolotu bez wypełniania papierów, które zgodnie z ropzorządzeniem sam miał rozdać na pokładzie. Po zaangażowaniu połowy lotniska celem wydruku stwierdzili, że formularze, które już mieliśmy (a sami je wskazali) są złe, bo zmienił się wzór z MSZ i dadzą nam inne na pokładzie. W samolocie zebrali od tych, którzy mieli i zmienili zdanie, że jednak są ok.
  • Odpowiedz
@alxnr: nie uzna, dostaniesz papierową do wypełnienia. Ament ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@fidel: ten formularz sobie możesz sam wydrukować, powpisywać co Ci się podoba i mieć go ze sobą. W elektronicznym już tak łatwo nie przejdzie wpisanie danych jako Wałęsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fidel @ramirezvaca sytuacja rozwiązana. Mam wpisać PRZYPUSZCZALNY adres zamieszkania na te wymagane 14 dni. Ale przypuszczalny, niezobowiązujący oczywiście. No państwo z dykty i tektury, jakby sam numer telefonu i od biedy dowód nie wystarczył
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Rozważam teraz wpisanie okolicznego MONAR albo x randomowych miejsc - hotel czy schronisko w górach i kemping nad jeziorem. No i oczywiście dom. A jak plany wyjdą to różnie będzie
  • Odpowiedz