Aktywne Wpisy

Nigirium_Ignis +794
Dzisiaj uratowałem człowiekowi życie! Na zakładzie w pracy kolega około 50 lat padł blady jak ściana i jako jedyny potrafiłem robić resuscytację. Robiłem ją do przyjazdu karetki, patrząc na jego bladą, wykrzywioną i oplutą przez samego siebie twarz. Myślałem, że to już jego koniec. Sam zarządziłem wszystkim, bo wszyscy spanikowali. Dowiedziałem się przed chwilą, że będzie żył, a do tego czasu nie mogłem się pozbierać. Pamiętajcie drogie wykopki, że warto posiadać taką

fundacjawosp +270
❤️ 32. Finał WOŚP zagra w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku! Gramy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, a tegorocznym motto zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. W tym roku centrum Letniej Zadymy w Środku zimy znajdzie się w nowym miejscu — na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie!
❤️ Tegoroczny Finał dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dziec
❤️ Tegoroczny Finał dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dziec
źródło: 02_ZM_FB_PL_32_FINAL_WOSP_TEMAT_DATA
Pobierz




#python #programowanie #rozowypasekprogramujepralke xD
Komentarz usunięty przez moderatora
nie niszczcie kobiecie życia na początku
@klocek_lego: wiem, że Spülen znaczy płukać
http://www.jetbrains.com/pycharm/
Komentarz usunięty przez autora
a w wersji 2.x (tego dot. dive in python) jest:
Tyle wyczytałem na jakimś forum i rzeczywiście tak to działało w rzeczywistości. A ten PyCharm jak ma? Bo przyjemnie by się w nim uczyło :)
"Python 2.x or 3.x, Jython, IronPython and PyPy."
Ja to IDE znam ze strony Javowej (najlepsze jakie istnieje dla Javy), także szczegółów nie podam, ale pewnie wielu Pythonowców też je używa.
Skoro jeszcze nikt nie napisał: NetBeans