Wpis z mikrobloga

@RedBulik: to pewnie zarzutka i w przypadku jakby się laska zgodziła to janusz poprosi o jakiegoś nudesa.
Większość bab miałaby problem wysłać nudesa bez twarzy za kasę (za darmo chłopakowi to co innego XD) a co dopiero taki układ. Ja jako facet bym nie wysłał zdjęcia na waleta bez twarzy za kasę. Takie coś jest po prostu poniżające i trzeba mieć zajebistą psyche żeby się na coś takiego zgodzić.
@RedBulik: narzeczona kumpla za jego zgoda poszła na identyczna propozycje na olx tylko ze byly 2 spotkania w miesiącu. 2 miesiące czekała, wypłaty nie dostała, dupsko #!$%@? jak po II wojnie światowej i teraz walczą o swoje prawa w sądzie ale facet zmył się już z firmą. Była zarejestrowana na jakieś fake dane z Afryki
na GG tysiące kobiet sprzedaje zdjęcia


@Thachii: tak a w tym x facetów którzy sprzedają tak zdjęcia z jakiś paczek z nudlami z reddita xD, spemiarze nawet nie sprawdzają legitności zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
traktuje zgodnie z tym na co zasługujecie


@Thachii: jedyne co możesz to posapać na wykopie i zastanawiać się dalej, dlaczego jakaś dobra kobieta nie docenia dobrego mirka z piwnicy, on taki dobry, kwiiii( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale i tak mam rację


@Thachii: jedyne co masz to urojenia. Ale chętnie poczekam na badania potwierdzające twoje racje, na pewno nie opierasz ich jedynie na nakręcającym się #!$%@? przegrywów i nagłówkach na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
od momentu kiedy zaczęłaś mnie obrażać


@Thachii: ahahahahahahaha xDDDDD

wskaż moment kiedy ty kiedykolwiek napisałeś cokolwiek merytorycznego. Twoje posty to esencja aroganckiego "tak mi się wydaje więc tak jest". Równie dobrze mogę gadać z moją babką przekonaną o tym, że dzieci w Fatimie widziały bozię
ale uważam, że są w nich trafne obserwacje


@Thachii: potężne argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czemu niby po jest lepsze od pisu


Matematyka to nauka i ona bardzo ładnie wylicza co się dzieje w gospodarce, ile kasy dostaje kler, ile dostaje TVP, ile wzrosną moje podatki oraz czy aborcja jest czy jej nie ma.
odnajduje analogię do szerszych zjawisk,


@Thachii: to się nazywa prymitywny chłopski rozum pijanego wujka na weselu

bo tak można powiedzieć do każdego, kto formułuje opinie


jest coś takiego jak badania i dane weryfikowane przez naukowców. Gwarantuję, że jeżeli sformułujesz opinię na ich podstawie bełkotu ci nikt nie zarzuci. Póki co #!$%@? farmazony, bo nienawidzisz kobiet i to jest źródło twoich "szerszych zjawisk"
znajdź mi człowieka, który każdą opinie ma wyrobioną tylko na podstawie badań


@Thachii: ja i moi przyjaciele

ale tylko naiwny i ślepy nie wyciąga też wniosków samemu


tylko stronniczy pajac sprzedaje swoje uprzedzenia jako fakty
@Thachii: > ja bardziej, bo jestem inteligentny

jesteś dużo głupszy niż sądziłam. Wydajesz się kompletnie nie rozumieć co się do ciebie mówi. Sprawa jest prosta jak drut - wygłaszasz opinie na podstawie niczego, więc jesteś za to słusznie ciśnięty, bo taka postawa to przyczyna wszelkiego zła na świecie.
ale to nie znaczy, że jest bezpodstawna


@Thachii: dokładnie to oznacza

i jeszcze pierwsze z brzegu z innego wątku

"nigdy nie przestanie mnie to szokować i bulwersować jakimi potworami mogą się okazać ludzie, a zwłaszcza kobiety. "

potrzebne źródło do "zwłaszcza kobiety"
@Thachi: ups, chyba masz udar. Ale żebyś mial jasny obraz

wiele kobiet, które mają sponsora nawet nie uznają tego za prostytucje xDDD.


@GordonSzamlej: potrzebne źródło

Założe sie, że z premedytacją powiedziała to " "fuuuuj!, z nim?", żebyś nic nie podejrzewał


wymysły na temat sytuacji mirka

Kobiety są mistrzyniami takich sztuczek


potrzebne źródło

według statystyk kobiety dokonują częściej przemocy psychicznej na mężczyznach


potrzebne źródło

Kontrola kobiet jest wszechobcna


potrzebne źródło

i
Jesteś głupsza niż myślałem


@Thachii: nie dość, że nie potrafiłeś w żaden sposób obronić jakiejkolwiek swojej "tezy", to skopiowałeś tekst, który rzuciłam w twoją stronę kilka postów wyżej. Ech, biedaku ;(
jak w ten sposób myślą wszystkie p0lki, rózowe i normictwo


@Thachii: podłe normictwo, zachciewa się jakichś dowodów na stawiane tezy i nie daje #!$%@?ć nienawistych głupot o różnych grupach społecznych na podstawie niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)