Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę co się dzieje w tym wątku to aż łeb mnie rozbolał. Normalna osoba nie pójdzie dawać dupy za kasę, bo ma swoją godność. Mówienie, o tym że kobieta ma łatwiej bo może się ruchać za pieniądze to jak strzał w mordę, bo z góry jest założenie, że kobieta=#!$%@?. Kto was wychowywał, z kim wy się zadajecie? Na pewno są osoby różnych płci, które na to pójdą, ale nie twórzcie takich
  • Odpowiedz
Wielokrotnie powtarzam, że geje zapłacą więcej, bo facetów oferujących seks za pieniądze jest zwyczajnie mało


@whiteglove: Z tą różnicą, że geje to nie księżniczki, możesz za darmo umówić sie na ruchanie w przeciągu dnia.
  • Odpowiedz
@Flypho przecież to bajki.
Jakiś janusz biznesu jak w dowcipie najpierw sprawdza czy któraś będzie chętna, a później będzie negocjował cenę.

Rozmowa na bankiecie:
- tak czysto teoretycznie oddała by się Pani mężczyźnie za 1 mln dolarów?
- tak
- a za 100 zł?
- no wie Pan! Nie jestem dziwką!
- to już ustaliliśmy. Teraz negocjujemy cenę.
  • Odpowiedz
@RedBulik: 9500 do łapy a za 5 stówek jakąś dive dla Janusza i problem z głowy. Nie widze tu konfliktu interesów, przynajmniej nie truje dupy na rozmowach tylko od razu w smsie pisze o co biega.
  • Odpowiedz
@RedBulik: a nie można się w takiej zatrudnić, porobić miesiąc do pierwszego spotkania, odmówić seksu zgłosić do PiPu z nagraniem itp. i zarobić sobie 10k netto plus jakieś odszkodowanie i odprawa?
  • Odpowiedz