Wpis z mikrobloga

a wręcz jest zdrowym uczuciem


@Thachii: ależ mi tego nie musisz tłumaczyć, moja nienawiść do prolajfu i fanatyków religijnych płonie mocą tysiąca słońc. Byłabym jednak nieźle rabnięta gdybym na jej podstawie wyciągała wnioski dotyczące na przykład mężcyzn w ogóle, tylko dlatego, że przypadkiem w antyaborcyjnej konfie większosć #!$%@?ów jest płci męskiej.
No ale żeby wejść na taki poziom analizy trzeba nie być zaślepionym.
jest dużo artykułów o tym


@Thachii: jest też dużo artykułów o płaskiej ziemi. Na pewno ty podeślesz mi jakieś wiarygodne badania. Przecież na pewno nie opierasz swych tez na zdaniu "Do zarabiania w ten sposób przyznaje się według różnych badań 1/5 polskich studentów" z felietonu na wp.pl, zwłaszcza, że mówi o studentach a nie studentkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w tych artykułach są badania,


@Thachii: gdzie?

koleżanka mi mówiła że takie badania też widziała w jakiejś gazecie


mi koleżanka mówiła, że widziała badania, że fani chińskich bajek zazwyczaj uprawiają zoofilię i #!$%@?ą się w swoich babciach

widzę zupełnie inne trendy niestety


ja widzę zupełnie inne niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RedBulik: W pewnej spółce prezesi postanowili zatrudnić asystentkę dla członków zarządu. Oprócz stosownych kwalifikacji, kandydatka powinna mieć 180 cm wzrostu, długie nogi, piękne piersi, blond włosy, itp. Po serii rozmów kwalifikacyjnych została im jedna kandydatka, która spełniała wszystkie wymogi. Zadali jej pytanie:
- Jakie są pani oczekiwania finansowe?
- 12 tysięcy PLN netto.
- Co?! U nas to główny księgowy zarabia tylko 6 tysięcy...
- To ruchajcie księgowego...

Wygląda, że oferta
@RedBulik: Widziałem na spotted ostatnio ogłoszenie które mnie zdziwiło - ktoś poszukiwał właśnie osoby do biura, która zajmie się umawianiem spotkań, porządkowaniem papierów itd. Takie ogłoszenia o proste prace biurowe, bez wymagań u mnie w mieście się nie zdarzają. Tam nie było danych, tylko żeby laski dały komentarz pod ogłoszeniem - może to ten sam.
to feminizm jest modny a nie katolicyzm


@Thachii: tak działa wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

lewica zawsze jest bardziej aktywistyczna bo to jej esencja


#!$%@?, prawaki stają na głowie, żeby "aktywizować", ale, że są upośledzeni to im słabo wychodzi, potrzebują aparatu państwa. No i ogolnie przegrywają na rynku idei bo to zamordyści a ludzie chcą być wolni
bo są bardziej hedonistyczne i wygodniejsze


@Thachii: no trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby dążyć do męczącego życia. Dlatego seks-roboty na propsie, wielu będzie mogło sobie ulżyć i się wyluzuje