Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki co znaja trase do #chorwacja

Lepiej tankowac na Slowenii czy Austrii jesli chce brac ON? Wg Internetow Slowenia duzo tansze ale ile to ma sie do rzeczywistosci? Bede jechał od Grazu w dół czyli przez Maribor

#wakacje #samochod
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@dzieju41 dobra znalazlem stację za Graz, tylko 1km od autostrady. A winiete wezme na innej. Nie chce wjezdzac do SLO bez winiety bo podobno robią problemy na granicy. Szkoda mi ryzykowac xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Usted: winietę sloweńską najlepiej kupić razem z austriacką, na przejściu czesko-austriackim. Ta sama cena. Co do tankowania, to w Słowenii na autostradzie tankowałem ostatnio po 1.25 euro.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@morrph jest automat do tankowania, mozna zmienić jezyk na PL. Ogólnie spoko tania opcja jak na Austrię. Paliwo w SLO przy autostradzie ok 1.3-1.4eur czyli tez faktycznie taniej jak autostrada w Austrii
Ale nie zjezdzalem juz z trasy zeby sprawdzic czy może aby za 1.0 eur nie znajdę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@morrph no z tego co widziałem właśnie to OMV wychodzi drożej ok 20-30 centow na litrze w porównaniu do tej stacji o której ja napisałem.

Gdybys tam jechal to miej na uwadze, że w automacie wybierasz konkretne kwoty paliwa. Chyba było 20, 50 i 100 eur. Ja wziąłem x2 po 20eur bo 50€ juz na bank by nie weszlo a nie wiem czy niewykorzystane paliwo, a co za tym idzie hajs,
  • Odpowiedz