Wpis z mikrobloga

@Tygrysia_Lilia: I wiesz jak to napisał kolega @hesus nikt za dzieciaka tam się nie kąpał bo było super, 25lat temu w tym mieście była skrajna bieda. Baseny były 2 albo 3 w całym mieście, pomijając to że aqua nie istniało, i był basen otwarty. Wrotków też nie istniał i chlapało się w zalewie, inną alternatywą była podróż nad jezioro przepełnionym busem, bo w tamtych czasach nie każdego było stać na samochód,
@picasssss1 można podbić do tych ludzi z ankieta dlaczego korzystają z fontanny mimo zakazu i czemu nie korzystają z kąpielisk wyznaczonych ;D

Polecam przejść obok tego obojętnie. Spacerując i tak za chwilę jak się to minie będzie kolejny nowy widok po co się denerwować na coś czego się nie zmieni. Lepiej energię wykorzystać na coś superowego ;))
U mnie w parku Bródnowskim w Warszawie zrobili takie fajne małe świecące fontanny specjalnie do zabawy dla dzieci wg mnie to rewelacyjne rozwiązanie bo mogę iść z synem przy okazji na 15 minut radochy ale osobiście dziecka do takiej normalnej fontanny bym nie wsadziła co nie znaczy, że będę potępiać innych za ten pomysł. Krzywdy nikomu nie robią ;)


@Tygrysia_Lilia: Oo, witam sąsiadkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)