Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Neuropki wykopowe to już jest szczyt zjebozy. wasze jedyne zajęcie to po zobaczeniu jakiejs osoby sprawdzanie czy ma równie przygłupie poglądy co wy, narzucone przez internet, braki w wiedzy i obyciu w świecie. A przez to, ze nie wychodzicie z domu to atakujecie ludzi co zobaczycie gdzieś na strimie xD. Dobrze, ze producenci wina amarena i importerzy szlugow bez akcyzy z Rosji nie wychylają się ze swoimi poglądami bo w
Oj tak. Gdybym miał tylko taką moc nie zastanawiałbym się nawet sekundy( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: i teraz nie wiem czy to jest /s czy zgodzę się z tęczakiem porax pierwszy. Chociaż są inteligentni aktorzy, szczególnie Ci starsi, tak w większości ludzie z sektoru rozrywki i show biznesu nie powinni się wypowiadać w kwestiach naukowych (Górniak) czy politycznych (Rihanna bodajże odnośnie przyjmowania do swoich domów uchodźców, sama
Na pewno nie Polskę. Mnie nie reprezentuje.


@anonimek123456: O #!$%@?, przecież jakbyś zeskoczył ze swojego poziomu ego na poziom inteligencji to byś się zabił xD Idąc Twoim tropem to mogę powiedzieć, że "reprezentuje Polskę. Mnie reprezentuje." - i co, kłócimy się czyja racja jest mojsza?