Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#heheszki #studbaza #bekazpodludzi #zalesie #agh
Studiowałem na AGH zaocznie informatykę, skończyłem jakoś 6 lat temu.
Pamiętam, że na roku miałem takiego Krzyśka, który nie miał laptopa.
Więc na zjazdy piątek,sobota, niedziela przyjeżdżał z taką wielką walizką i miał w niej komputer w obudowie SFF i monitor 20 cali.
Był mega uzależniony od gier i od #leagueoflegends jak wracaliśmy na hostel po zajęciach w piątek, to rozkładał kompa w pokoju - mieliśmy pokój 6 osobowy - wszyscy ludzie z roku.
No i siedział cały zjazd i napierdzielał w lola.
Najlepsze jest to, że jak mieliśmy okienko między zajęciami np. 2h to biegł na hostel, żeby zagrać w lol'a
A co najśmieszniejsze raz mieliśmy egzamin dzielony na 2 grupy, jedna grupa o 11 a druga o 18.
No i wykładowca był tak mega lajtowy, że dał nam zadania 2h przed egzaminem żebyśmy się nauczyli bo mi się nie chcę poprawiać no i powiedział jeszcze, żeby zwołać wszystkich i żeby wszyscy napisali o 11, żeby nie było tej drugiej grupy o 18.

Dzwonimy do krzyśka, mówimy dawaj na 11 na egzamin bo koleś nie chce robić 2 grup i dał pytania więc przedmiot z głowy będzie.
A on powiedział, że ma to w dupie jak ma na 18 to idzie na 18 i teraz gra serię do platyny w lol;u
Skończyło się tak, że Krzychu miał warunek z tego przedmiotu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fa58f2a36c0b000a9ba575
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7