Wpis z mikrobloga

P0lki śmierdzą, reklamy o tym dobitnie muwią, srodki na infekcje intymne, uplawy z #!$%@?, smród z ryja, jakieś afty w ryju, gazy, sraczki, zatwardzenia, kruche paznokcie u syr, smród z pod pach, hemoroidy, żółte zęby, a do tego celulit, roztępy. #!$%@? trochę higieny dziewczyny
#p0lka #oswiadczeniezdupy
Pobierz szyderczy_szczur - P0lki śmierdzą, reklamy o tym dobitnie muwią, srodki na infekcje i...
źródło: comment_1627030665fJ639NnnSE0ZCLegzj37d1.jpg
  • 21
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyderczy_szczur: ale po co to komukolwiek wypominać? Jeśli nie śmierdzi to w sumie mi to lotto. Chyba że to ktoś znajomy, wtedy można pochwalić fajną koszulę lub skrytykować brzydką sukienkę etc.

@ChadMessiah: o chuuuj, kolega z wiecznie przetluszconymi włosami narzekał że ma z nimi problem, a potem się okazało że myje włosy raz na tydzień bo inaczej się niszczą. XD ja nie wiem skąd ci ludzie biorą taką wiedzę, z
@Kami-chan: Oby, nie znam się. Jeśli tak jest to zwracam szacenuk. Ale nie mam zamiaru pytać, więc na wszelki wypadek zachowam odstęp kilku ścian

Btw wiem, że nie trzeba szamponem myć łba codziennie bo wiele zależy od skóry, cery, włosów, rodzaju pracy, genetyki, pogody, chorób i miliona innych zmiennych. Ale raz na dwa tygodnie brzmiało serio dziwnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hardgainer: ja wątpię czy on szamponu używał. Serio, potrafiło od niego zdrowo capić, a z tego co wiem trenuje co drugi dzień
Sam myłem co dwa, trzy dni jak miałem długie włosy, ale używałem odżywek, #!$%@?ów mujów i o nie dbałem