Wpis z mikrobloga

Czy Sułtan Kosmitów był kurvinoxem czy jakimś zupełnie oddzielnym gatunkiem? Zawsze mi się wydawało, że po prostu tłustym kurvinoxem, tylko jakiejś odmiany, która ma rogi na głowie zamiast kłów (albo że te wąsy to kły)... ale z drugiej strony jego syn bardziej wyglądał jak kurvinox, z kopytami i koloru ojca, co sugeruje, że matka była kurvinoxem, a Sułtan nim nie jest. Cóż za zagadka... nie jestem w stanie sam jej rozwiązać.
#kapitanbomba
Goryptic - Czy Sułtan Kosmitów był kurvinoxem czy jakimś zupełnie oddzielnym gatunkie...

źródło: comment_1626982073QlbX5VnBAjUaK4jMDZJOxN.jpg

Pobierz
  • 24
@Goryptic: Sprawa jest zdecydowanie skomplikowana, i kiedyś była omawiana na którejś z grup fejsbukowych (sympatycy albo walaszawka). Wszyscy kosmici różnią się diametralnie od sułtana kosmitów. Jedyny kosmita podobny do sułtana (poza jego matka) pojawia się w odcinku TYTANIS (grafika załączona). Jednak podobieństwo obejmuje jedynie uszy. Rogi mogą się skrywać w jakiś sposób pod czapka, ale nos jest inny. Moim zdaniem jest to jednak osobny gatunek.

To jedna z wielu tajemnic uniwersum
s.....n - @Goryptic: Sprawa jest zdecydowanie skomplikowana, i kiedyś była omawiana n...

źródło: comment_1626986268G7gQuqr8PXvuLDd7gRgOen.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Goryptic: rogi rogami, ale najbardziej od #!$%@? odróżniają go kończyny - zamiast pazurów ma kopytka. Ewidentnie inny gatunek, choć nie znamy nazwy. W uniwersum kosmitów jest od groma, a do odcinka 51 było jeszcze większe zróżnicowanie, niemal co odcinek nowa, nienazwana rasa. Cytując: "#!$%@? ma jedną dupę, ale trzy odbyty. Dlaczego więc jakiś kosmita nie mógłby mieć dwóch dup? Jak dla mnie spokojnie".
@Goryptic: też ostatnio miałem o tym rozkmine, ale do niczego konkretnego nie doszedłem.
Sułtan kosmitów jest niesamowicie inteligentny, potrafi pokierować przyglupimi kurvinoxami na tyle dobrze, że zmusił gwiezdną flotę do defensywy.
Dzięki jego fortelom np. pozbył się admirała, a później podstawił swojego kosmitę na jego stanowisko.

Jeszcze co do jego pochodzenia. W laserowym gniewie dzidy na koniec C'qrwozaury lecą na "zachód", może stamtąd przybył sułtan.
Albo to po prostu kolejna hybryda,
Pomarancza2310 - @Goryptic: też ostatnio miałem o tym rozkmine, ale do niczego konkre...

źródło: comment_1626992472grdnvjl1knx1nmCka2dIyc.jpg

Pobierz
@Goryptic: teoria z pszczołami mi się podoba, ale może być tak że on jest kompletnie innej rasy po prostu. Na tyle rzadko występującej w kosmosie, że ma posłuch wśród tych wszystkich "gorszych ras" takich jak kurvinoxy A Parchaś jest pewnie mieszanka właśnie tej rasy i kurvinoxa.