Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Byłem w weekend w odwiedzinach u znajomej z liceum, fantastycznie nam się rozmawiało, powspominaliśmy stare, opowiadaliśmy sobie co nowego. Doszliśmy nawet do momentu, gdzie oboje stwierdziliśmy, że w szkole się sobie podobaliśmy i że w sumie dalej tak jest. Od słowa do słowa, od kieliszka wina do kilku butelek, skończyliśmy wieczór w łóżku. Rano przegadaliśmy kolejne kilka godzin, po czym wróciliśmy do swoich obowiązków z jasną deklaracją kolejnego spotkania.

No właśnie. Dziś już środa, a kobieta szukała chyba jedynie frajera na noc, bo nagle cały tydzień zajęty ma spotkaniami ze znajomymi. Zaprosiłem ją wczoraj na rowery, dzisiaj na spacer. W obu przypadkach tłumaczyła się właśnie jak napisałem wyżej. Trzeci raz się nie zbłaźnię pytaniem, oczywiste jest, że zawsze jej coś wypadnie. Trochę szkoda, bo naprawdę już dawno z nikim się tak dobrze nie dogadywałem.

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 31
@Vertesio: ech, kiedy wy sie nauczycie że laski mega czesto po alko ucinają kontakt
trzeba bez alko
bo z alko to zaraz sobie potem analizuje, moralniakuje albo koleżanki podpowiedzą "on cie spił żeby cie przelecieć" i nawet jeśli naprawde chciala, to ona nie ma 100% pewnosci, nie pamięta wszystkiego
@pinkfloyd12: całkiem możliwe, tym bardziej, że zapytana czy ma kogoś, odpowiedziała, że pisze do niej jej były xD


RED FLAG jak chuuuuuui!

Los zrobił Ci prezent - wyruchałeś laskę, która nadal myśli o byłym więc słaby materiał na poważną relację (pomijając fakt, że popuściła Ci szpary po pijaku).

Na takie dobry jest tylko sposób "kuli do kręgli" -

wsadź w 3 dziury i rzuć ( ͡ ͜ʖ ͡