Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Byłem w weekend w odwiedzinach u znajomej z liceum, fantastycznie nam się rozmawiało, powspominaliśmy stare, opowiadaliśmy sobie co nowego. Doszliśmy nawet do momentu, gdzie oboje stwierdziliśmy, że w szkole się sobie podobaliśmy i że w sumie dalej tak jest. Od słowa do słowa, od kieliszka wina do kilku butelek, skończyliśmy wieczór w łóżku. Rano przegadaliśmy kolejne kilka godzin, po czym wróciliśmy do swoich obowiązków z jasną deklaracją kolejnego spotkania.

No właśnie. Dziś już środa, a kobieta szukała chyba jedynie frajera na noc, bo nagle cały tydzień zajęty ma spotkaniami ze znajomymi. Zaprosiłem ją wczoraj na rowery, dzisiaj na spacer. W obu przypadkach tłumaczyła się właśnie jak napisałem wyżej. Trzeci raz się nie zbłaźnię pytaniem, oczywiste jest, że zawsze jej coś wypadnie. Trochę szkoda, bo naprawdę już dawno z nikim się tak dobrze nie dogadywałem.

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 31
  • Odpowiedz
@Vertesio: to facetom często się tak wydaje naprawdę myślisz, że po tak krótkiej znajomości powiedziałaby Ci, że to nie to? xD Kobiety są tak szczere jak wymaga tego sytuacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pinkfloyd12: całkiem możliwe, tym bardziej, że zapytana czy ma kogoś, odpowiedziała, że pisze do niej jej były xD
@Ronaldinho: dokładnie o to chodzi kumplu. Ludzie nie potrafią/nie chcą ze sobą rozmawiać. A to jest rozwiązanie wszelkich problemów w relacjach międzyludzkich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Vertesio: dwa razy zaproponowales i potem jeszcze sie spytales? Teraz trzymaj godnosc w swoich rekach, utnij kontakt i rozwaz spotkanie z nią tylko jak sama sie zapyta. A co do sytuacji, mogla użyć ciebie do wypelnienia jakiegos swojego bolu, pustki, deficytu, mogla tez sie przerazić tej bliskości, opcji jest wiele. Nie ma co rozkminiac i sie co narzucac, to trzeba na spokojnie jak "alfa". Idz do przodu z glowa do gory,
  • Odpowiedz