Wpis z mikrobloga

@rogihere: tex mex jeszcze panczo, z burgerów Moa burger lub ltd. Jest mnóstwo dobrej pizzy oprócz SII jest piec na szewskiej lub niezły dym i dużo innych. Chociaż moim zdaniem taka pizza dużo traci przy dowozie.
Thali


@Darth_Gohan: zamówiłem ostatnio z Thali na Niedźwiedziej i się zawiodłem. Kiedyś Thali koło Pasażu to był mój top. Teraz obok Legnickiej jest Namaste Nepal i jest 100x lepsze. Himalaya tak jak piszesz - super, długi czas dowozu, ale warto.

piec na szewskiej


@wujekwichura: xD Rozmokłe ciasto i zsuwające się składniki. Spróbowałem na miejscu (w końcu) i w temacie włoskiej pizzy nie ma podjazdu do Tutti Santi (niestety bez dowozu)
@r__k Poczytaj co o tym piszą na tagu. Generalnie dramat i tyle.

@CatHater No ja mam akurat dojazd albo z Pasażu albo z Wrocławii i nie miałem ani razu z nimi problemu.

@wujekwichura w dowozie bardzo dobrze radzi sobie pizza Pany bo lekko zmienili coś w przepisie przez pandemie.

Zresztą najważniejsze jest żeby mieć blisko do tej włoskiej pizzerri to da radę.

Nierówna jest mega właśnie pięć na szewskiej. Mania smaku też
@Darth_Gohan: @CatHater: z hinduskiej to mi ostatnio curry karma podeszła, Namaste jadłam dwa razy i za każdym razem kwaskowate to było, jak z najtańszych pomidorów

a tą czarną cebulą mi zepsułeś wieczór, bo się jarałam, że mamy kebsa we wro w końcu