Wpis z mikrobloga

@antarhei skoro robisz na produkcji, to podejrzewam, że programowanie to nie do końca Twoja dziedzina, dosyć łatwo zdobyć jakieś techniczne skille, spawanie, może jakiś tokarz frezer
@antarhei: chodzi Ci o takie zawody do których nie potrzeba studiów technicznych? Każdy fach od kierowcy przez budowlańca spawacza czy operatora maszyn do speca od nie wiem, systemów nawadniania plantacji tulipana będzie dobrze opłacony za granicą jeśli jesteś w tym dobry. Raczej się zastanów do czego Cię ciągnie i stań się w tym conajmniej bardzo dobry i hajs sam przyjdzie. Byle to nie było stanie przy taśmie.
@PiotrFr: @buysy: @odysjestem: uwielbiam za kółkiem, ale życie w kabinie ciągnika siodlowego to nie moja bajka.
Chciałbym umieć w elektrykę i mechanikę samochodową, bo tej pracy jest dużo, przydaje się w życiu codziennym i chciałbym coś takiego umieć.

@bruuh: @Arthaniel: z komputerami i w komputerach spędziłem dużo czasu, lubię to, ale NIGDY nie wyobrażałem sobie jak to wygląda, jak się zatrudnić z zerowym stażem i bez studiów
@antarhei: Kurs jest z czesnym i szkoleniem przypisanym z automatu.
Jeśli jesteś na bezrobociu i ubezpieczony w UP to Ciebie poproszą o wypis z UP na rzecz ich ubezpieczenia gwarantowanego i masz żelazne zaklepanie pracy na okres 5 lat bez możliwości zwolnienia ze strony podmiotu, jesteś chroniony prawnie. No chyba ze zakład pracy jest bogaty i wypłaci Ci 300 000 euro odszkodowania.