Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Mam pytanie. Jeżdżę samochodem już 4 lata i nigdy nie miałem mandatu ani stłuczki. Dzisiaj miałem sytuację, kiedy jakiś debil o mało na mnie nie wjechał. Zwyzywał od najgorszych (nie potrafię nawet zacytować) i powiedział żebym spojrzał na znak, ale na tym znaku nic nie było? Po prostu pusty żółty trójkąt!
Zapytałem kolesia co oznacza taki nieskończony trójkąt, to on jeszcze bardziej się zapienił. Czy coś się ostatnio w przepisach pozmieniało? Dlaczego wszyscy jeżdżą tak agresywnie i się wymądrzają, zamiast wyjaśnić drugiemu kierowcy co trzeba zrobić jak się widzi taki trójkąt? Zdrówka i udanej kawusi kochani, i bądźmy dla siebie mili.
#pytanie #ruchdrogowy #przepisy #polskiedrogi #wypadek
B.....k - Mirki i Mirabelki. Mam pytanie. Jeżdżę samochodem już 4 lata i nigdy nie mi...

źródło: comment_1626783702VLI4yCb03Wakpu4xh4uxbT.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Banacek: no ja ostatnio byłem miły i uprzejmy dla gościa który prawie we mnie wycofał. Grzecznie mu zwróciłem uwagę że mógłby bardziej uważać. Zostałem właściwie olany i Pan stwierdził, że on nie popełnia błędów ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Banacek: to jest stara tarcza kolejowa D6 ostrzegająca, że w drodze hamowania znajduje się zwolnienie do 20km/h, które masz przejechać ze zwiększoną ostrożnością. Trochę dziwne że zmienili obramówkę tarczy, no ale sens pozostaje.
Z fartem mordo.