Wpis z mikrobloga

@Bezprawnik jakiś komentarz jak skarbnik i burmistrz mogą odpowiadać za taką decyzję?
Jeśli dobrze kojarzę nie mają prawa 'inwestowac' środków publicznych w ten sposób prawda?
  • Odpowiedz
@Kressska: JEZU jakie to proste, że też nikt na to nie wpadł wcześniej. Oczywiście, że nikt nie odpowie finansowo ani karnie, najwyżej ze stołka poleci. I TERAZ MAMY PRECEDENS, WIEC:
Nazywam się Jarek K, tak bardzo mi żal za całą sprawę, naprawdę chciałem dobrze. Przelałem im 23 mld na abramsy bo wyglądali na amerykanów, nawet jeden był murzynem. Skąd miałem wiedzieć, że to pastowani ukraińcy.
*odlatuje do Matiego czekającego na
  • Odpowiedz
@bramborak: jak byłbym tym burmistrzem i serio świadomie chciał tę kasę wyprowadzić "na oszustów" to na pewno nie dogadywałym się z prawdziwymi oszustami którzy mi coś odpalą tylko sam bym wszystko sfingował przy pomocy osób trzecich i kasiorę sam zagarnął. Na szczęście nie jestem burmistrzem.
  • Odpowiedz
Wow.. najbardziej leniwy wał jaki widziałem... "Dostaliśmy telefon i przelaliśmy".. inni politycy przynajmnien kupują maseczki na wał ehhh lenistwo na maxa
  • Odpowiedz