Wpis z mikrobloga

@Chuseok: Cóż, nigdy nie uważałem, że to jakaś teoria spiskowa. Od samego początku byłem przekonany, że zaszczepienie się to jedyna droga do wyjścia z pandemii i obostrzeń. Szczerze mówiąc, byłem przekonany, że rządy będą miały większe jaja i szczepienia będą po prostu obowiązkowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziadeq o cbdc były już przed pandemią wiadomości więc xd

@konsul543: no były ale bez pandemii trudno byłoby wprowadzić cyfrową tożsamość, na której CBDC ma bazować.
Teraz zaś już wjeżdża bokiem pod postacią certyfikatów kowidowych
@dziadeq: A co mnie jakiś neuropek obchodzi? Jak ktoś się z wami szury nie zgadza to od razu neuropek? Nieźle, jakieś dwa dni temu przez jednego z was zostałem nazwany "#!$%@?ą pisowską" bo wierzę w prawdziwość raportów finansowych spółek notowanych na NYSE XD Według jednego szura, Pfizer ukrywa zyski ze szczepionki i faktycznie to zarabia tak ze sto razy tyle co oficjalnie XD
Pokaż jeden komentarz gdzie ktoś mówi, że kody QR to teoria spiskowa. Bo od pół roku to ja tu czytam, że to wyśmiewana teoria spiskowa która się potwierdziła, ale jakoś dowodu na wyśmiewanie tej teorii piszący takie bzdury nie pokazuje.


@tom3k86: Gdyby wykop miał działające sprawnie narzędzia wyszukiwania to pokazałbym ci kilkadziesiąt takich wpisów z zeszłego roku.

A jak znajdę czas to siądę i ręcznie wyszukam ( ͡° ͜ʖ
chciałeś jeden komentarz, dostałeś całe znalezisko


@dziadeq: Przecież to znalezisko potwierdza dokładnie to co napisał kolega - Mentzen #!$%@? o tatuowaniu ludzi, a wykopki w komentarzach twierdzą że ktoś nazywa segregację sanitarną i kody QR teorią spiskową XD

Typowy, wykopowy circlejerk, w którym wykopki masakrują wymyślone przez siebie opinie neuropy/lewactwa ¯\_(ツ)_/¯
źródło: comment_1626792782rZh3VOUUQVSPz4y6fXm9oi.jpg
@Chuseok: I pomyśleć że w mniej niż rok stałem się "szurem". Który będąc krytyczny nawet nie do samej szczepionki, a sposobu w jaki rządzący nakłaniają ludzi do jej przyjęcia. Sam na początku pandemii nosiłem maskę, słuchałem się, samoograniczałem by nie rozprzestrzeniać covida. Po co? Gdybym tylko wiedział jak wielkim wałem i kłamstwem okaże się ten syf. Respiratory, bezprawne działania, segregacja ludzi, "dobrowolna szczepionka". Dość tego #!$%@?. Nie zaszczepie się choćby nie