Wpis z mikrobloga

Dobra bo nie da mi to spokoju - czy według was serio są nawet tutaj opłacane onuce? Bo widziałem że ten gość z Cooperem w avatarze spamuje, są jacyś inni? I jakby można to przykłady bzdur które piszą poproszę o pomocy Polski dla Ukrainy itp.
Sry, ale nie śledzę za bardzo a mnie to zaciekawiło.
#ukraina #wojna
  • 14
@Minieri: pojawiają się ewidentne ruskie trole co jakiś czas. Plusują sobie wzajemnie znaleziska i komentarze. też te ich komentarze i wpisy są mocno generyczne. Coś takiego jak robi Pan z Cooperem w avatarze ale na mniejszą skale i z różnych kont. można też ich poznać bo piszą w dziwny sposób, jakby z translatora. Dziwnie brzmią te ich zdania, nienaturalnie, i widać że skopiowali jakiś wzrost z ruskiego a translator przetłumaczył to
@Minieri: tak, przed wojną był nawet wyciek z ruskiej bazy trolli i były tam konta z polskich stron (też baza kont na wykopie) więc ciężko byłoby mi uwierzyć, że teraz tutaj nie siedzą ( _)
@Minieri:
- część to "myślę samodzielnie, przeciwnie do tego co większość",
- część to "hehe, ale beka, napisze byle bzdurę i jestem w gorących bo plusują krytykę mnie xD",
- ale parę kont to pewnie ruska propaganda, która działa z pl i obstawia komentarze na social mediach i portalach
@Minieri są tu rosyjskie trolle, raz przejęli konto mirasa, który parę lat temu opisywał swoją walkę z białaczka. Potem chyba jego żona dodała ostatni post z jego konta, a potem posłużył jako tuba ros propagandy. Jeśli ktoś pamięta może przypomnieć nick tego Mirasa. Niech spoczywa już w spokoju.
@Minieri: są tu onuce, rodowici rosjanie mieszkający w Polsce(jest nawet taki co mieszkał tu a teraz w UK), delegowane bezpośrednio albo sympatycy liderów z niektórych partii wspieranych z Moskwy czyli pożyteczni idioX$%i.
Najtrudniej odróżnić zwykłem głupca, który dał się przekabacić onucom od onucy.

To nie jest tak, że jest jedna strategia i jeden temat. Niektóre konta sprzedają jakieś czyste głupoty w prymitywny sposób jakieś kuriozalne teorie spiskowe a inne trafiają w