Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z gustem, którym z tych dwóch zabralibyście swoją lubą nad wodę? Szukam taniego cabrio do letnich przejażdżek, musi mieć automat i być wygodny, Volvo jak na tamte lata wyglada obłędnie i jest świetnie wyposażone, ale to raczej nie jest auto które zyska na wartości trzymane pod kocem, Mitsubishi Eclipse to mokry sen 12 letniego mnie grającego w NFS underground 2 i raczej wartość utrzyma a może i nawet zyska z czasem. Tyle ze ten kolor wyglada paskudnie i w środku plastik

#motoryzacja #pytanie
Pobierz KolankoD - Pytanie do Mirków z gustem, którym z tych dwóch zabralibyście swoją lubą n...
źródło: comment_1626774147KyWFmxNLzDA7tkBdvHPRcG.jpg

Który lepszy

  • Volvo c70 2.4T 62.9% (263)
  • Mitsubishi Eclipse 3.0 v6 37.1% (155)

Oddanych głosów: 418

  • 80
@PanKracy582: Sam sobie zaprzeczasz w tym momencie. W końcu „dokładnie to co napisałeś”, ale się nie zgadzasz? Przy sprawnej klimatyzacji nie mam we wnętrzu jakiejś kosmicznej temperatury, przy 28-30 stopniach jest bardzo przyjemnie. Nie wiem jakie masz doświadczenia w temacie, ale może auto z niesprawną/niewydajną klimatyzacją.
@KolankoD: to miał być normalny dzień, gdy nagle ziomek wysyła wiadomość z linkiem na wykop. Dawno tu mnie nie było, ale wbijam i...
@twinzpl: @bruuh: @ATAT-2:
Panowie, proszę o nieszkalowanie mi samochodu. Nie mam 55kg, nie mam 18 lat. Macie mieć prawo swojej opinii na temat samochodu, ale wycieczki po moim wyglądzie można sobie darować.
@PanKracy582: Głowy nie urywa, poparzeń nie mam, klima chłodzi skierowana na mnie.
Pobierz TomTailor100 - @KolankoD: to miał być normalny dzień, gdy nagle ziomek wysyła wiadomo...
źródło: comment_1626787075ONQb3uvrE8xQHkGFN0z5BV.jpg
@KolankoD no raczej że idź w Japońca ! Tanie części, niezawodna skrzynia <3. Przyjemność prowadzenia potwora! Już somsiad nie krzyknie „Eyy somsiad Cooo nie odpala?” XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomTailor100: nie wiem o co chodzi, ale marny wygląd się nie zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem że mamy mieć prawo do opinii, ale mamy też mieć prawo do obiektywizmu, który mówi że te auto jest dla pasjonata Mitsubishi a nie Mirka z wykopu. Marne, brzydkie i do tego nie jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KolankoD: Jeździ się świetnie, ale polecam przed decyzja pojeździć cabrio i sprawdzić czy to w ogóle dla Ciebie. Polecam Volvo, ponieważ duma nie pozwala mi głosować na siebie. Volvo nigdy nie lubiłem i nic nie wiem o tej maszynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) @bruuh: miałem nadzieje, że nim zostaniesz. Samochód sprzedaje i powrócą kompleksy