Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z gustem, którym z tych dwóch zabralibyście swoją lubą nad wodę? Szukam taniego cabrio do letnich przejażdżek, musi mieć automat i być wygodny, Volvo jak na tamte lata wyglada obłędnie i jest świetnie wyposażone, ale to raczej nie jest auto które zyska na wartości trzymane pod kocem, Mitsubishi Eclipse to mokry sen 12 letniego mnie grającego w NFS underground 2 i raczej wartość utrzyma a może i nawet zyska z czasem. Tyle ze ten kolor wyglada paskudnie i w środku plastik

#motoryzacja #pytanie
KolankoD - Pytanie do Mirków z gustem, którym z tych dwóch zabralibyście swoją lubą n...

źródło: comment_1626774147KyWFmxNLzDA7tkBdvHPRcG.jpg

Pobierz

Który lepszy

  • Volvo c70 2.4T 62.9% (263)
  • Mitsubishi Eclipse 3.0 v6 37.1% (155)

Oddanych głosów: 418

  • 80
@ATAT-2: why?


@Samol94: Bo to najgorsze co może być na upał :)

Grzeje w łeb jak słońce świeci, więc konieczna czapka.
Jest lampa - Tobie gorąco, klimy nie odpalisz.
Jak jedziesz jest JAKO TAKO, jak się zatrzymasz na światłach / w korku - gotujesz się i nie ma ucieczki.
Zostawisz auto na chwile - wracasz do nagrzanego do czerwoności (skórzane obicia mmm)

Poza tym głośno. Także tego - plusów nie
uwaga, zacytuje ci ciebie samego, głównie nawiązuje do tego:


@PanKracy582: Super, ale ja pisze o jeździe z otwartym dachem. Jak zamkniesz hardtopa (oczywiście nie w skrzypiącym gruzie) to masz komfort porównywalny z normalnym autem.
@KolankoD: Przy wyborze pomiędzy A208, a A209 dla mnie nowszy nie oznacza lepszy. Wg mnie A208 wygląda poważniej, bardziej klasycznie i masywniej. A209 przy nim wygląda jak resorak. Oczywiście trochę uogólniam bo wiele zależy od tego jakie felgi się do tych samochodów założy, jednak przód i tylne światła o wiele bardziej mi się podobają w A208.
Batmobil ( ʖ̯)
krecik000 - @KolankoD: Przy wyborze pomiędzy A208, a A209 dla mnie nowszy nie oznacza...

źródło: comment_1626780312fp2YiWEIknodnAQRYMW665.jpg

Pobierz
@bastianbastiante: Ładny :) jakieś sensowne silniki?


@KolankoD: wszystkie R6 są warte uwagi, zdecydowanie mniej awaryjne niż R4 montowane w tamtych czasach. Niezależnie czy to diesel czy benzyna, R6 były dobrymi motorami w tej generacji (unikać jak ognia n42b20). Dodatkowo M54B30 montowane w 330i ponoć ma jakieś choroby wrodzone :)

Osobiście bym celował w M54B25 lub M54B28, ale musisz mieć na uwadze, że te silniki lubią robić wir w baku.

204
@PanKracy582: Wut? Dach otwarty, klimatyzacja na pełen ogień i poniżej 40 stopni nie czuję dyskomfortu. @KolankoD: nie pytaj co fajniejsze, tylko sprawdź stan. W oba możesz mieć do włożenia 10-12 tys na start(jak nic nie będzie zepsute).
Wut? Dach otwarty, klimatyzacja na pełen ogień i poniżej 40 stopni nie czuję dyskomfortu.


@Kefir91:
dokładnie to co napisałem, jak nie rozumiesz to czytaj do skutku :)
nie wiem jakim cudem chcesz siedzieć w chłodzie, skoro dach zdjęty, lol