Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z gustem, którym z tych dwóch zabralibyście swoją lubą nad wodę? Szukam taniego cabrio do letnich przejażdżek, musi mieć automat i być wygodny, Volvo jak na tamte lata wyglada obłędnie i jest świetnie wyposażone, ale to raczej nie jest auto które zyska na wartości trzymane pod kocem, Mitsubishi Eclipse to mokry sen 12 letniego mnie grającego w NFS underground 2 i raczej wartość utrzyma a może i nawet zyska z czasem. Tyle ze ten kolor wyglada paskudnie i w środku plastik

#motoryzacja #pytanie
KolankoD - Pytanie do Mirków z gustem, którym z tych dwóch zabralibyście swoją lubą n...

źródło: comment_1626774147KyWFmxNLzDA7tkBdvHPRcG.jpg

Pobierz

Który lepszy

  • Volvo c70 2.4T 62.9% (263)
  • Mitsubishi Eclipse 3.0 v6 37.1% (155)

Oddanych głosów: 418

  • 80
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@KolankoD: oczywiście, że Volvo. Mitsubishi wygląda pokracznie xD No i wydaje mi się, że dźwięk 5 cylindrów od Volvo będzie ciekawszy. A no i oczywiście dostępność części do Volvo dużo większa. Nie pakuj się w Mitsubishi bo cię koszty zjedzą.
  • Odpowiedz
@KolankoD: osobiście wziąłbym Volvo bo Eclipse wygląda jak auto na osiemnastke, ale jeśli kolor to jedyna przeszkoda to za 4k ktoś ci je oklei na inny.
  • Odpowiedz
I jeden i drugi brzydki, ale z dwojga złego Volvo lepsze. Tym drugim to pod wioskową dyskotekę co najwyżej można.

p.s.
Cabrio jest bardzo przereklamowane, szczególnie przy aktualnych upałach.
  • Odpowiedz
@KolankoD: to jest auto dla kogoś kto ma 18 lat, stawia włosy na żelu i waży 55kg, każdy normalny facet wysiadający z takiego samochodu wygląda żenująco
  • Odpowiedz
@KolankoD: a te Volvo to czasem nie był jakiś rekordzista awarii? Tak mi się kojarzy, że któreś C70 było po prostu tragiczne i tylko silnik był ok.

Ja bym brał Eclipse z tych dwóch, mimo że uwielbiam Volvo. Eclipse da więcej radości z jazdy.
  • Odpowiedz
@KolankoD: Mitsu też nie zyska na wartości, obecnie jest gigantyczny boom na stare japońskie sportowe auta, wszystko co ludzie lubią mocno wzrosło, wydaje mi się, że to co teraz nie zaczęło drożeć już nie podrożeje. Jaki masz budżet?
  • Odpowiedz