Wpis z mikrobloga

Elo mireczki, poleci ktoś jakiś serial na Netflixie, Prime Video lub HBO GO? Ale taki, że mi zryje banie i że mnie wciągnie na amen i że będę po każdym odcinku googlował "co do #!$%@? się #!$%@?ło w tym i tym odcinku". Miałem tak 10 lat temu przy pierwszych 5 sezonach Supernatural, a ostatnio to uczucie pojawiło się przy Stranger Things jak pierwszy raz odpaliłem w 2019 bodajże. Taki serial co mnie wyrwie z butów, no. Z tych popularniejszych co obejrzałem, to za dużo by wymieniać, więc powiem tylko że mnie Gra o Tron znudziła po 4 odcinkach i nie dokończyłem nigdy (może warto)? Dark też nie oglądałem. W sumie jak teraz myślę to Ozark był zajebiście #!$%@? i ładnie mnie wciągnął.

Breaking Bad też oglądałem jakby co. Myślałem o WandaVision i Lokim, bo lubię Marvelowe uniwersum ale może jest coś lepszego?

Myślałem też, żeby Bojacka ponownie obejrzeć, ale nie mam siły na kolejną depresję xD Ten Rick i Morty wciąga czy raczej nei?

Słucham propozycji i z góry dziękuję! A pytam bo Narcos ponownie obejrzałem i zdałem sobie sprawę, że czas na jakiś nowy serial w klimacie "co do #!$%@? się odwaliło" (Ale nie Narcos: Mexico, bo aktualnie to oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#seriale #serial #netflix #primevideo #marvel
  • 40