Wpis z mikrobloga

@Piteret123: nastaw się na koszty anulowania wizyty u ortodonty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MirkobIog: Nie słyszałem żeby pacjent ponosił koszta anulowania wizyty to raz. Dwa - czytajcie ze zrozumieniem. Skoro zmiane wydłużą mu do 2 (druga w nocy) to i tak logiczne że nie miałby żadnej wizyty po robocie bo ortodonci czy dentyści pracują max do 21. Orłami to wy nie jesteście XD
@Piteret123: "Warto zauważyć, że zgodnie z Kodeksem pracy nadgodziny to sytuacja wyjątkowa, dlatego wykluczone jest planowanie nadgodzin z góry (np. w harmonogramie czasu pracy). Jeśli pracodawca wie, że pracy w danym okresie będzie więcej, powinien zatrudnić dodatkowe osoby bądź przejść na inny system czasu pracy, który pozwala przedłużyć wymiar czasu pracy (np. pracę w systemie równoważnym)."

napisz mu ze nie jesteś #!$%@? bałwan i niech sam #!$%@? robotę robić... elo
Wcale nie musi, rownie dobrze moze to byc 14


@Norskee: i o 8:33 rano przełożony pisze do podwładnego nastaw się DZISIAJ na wydłużenie zmiany do godziny 14-tej? Nie wydaje mi się panie pseudointeligencie. Raczej by do niego podszedł i mu to powiedział osobiście ponieważ OP musiałby o 8 rano być już na tej zmianie. Pomijając już to że takie działanie jest nie za bardzo zgodne z prawem pracy i typowa „zmiana”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Romoro: to też #!$%@?. Pracownik się wysypie, maszyna, cokolwiek, jakiś błąd i nadgodziny są uzasadnione i można o nich powiadomić wcześniej. Lepiej tak niż jak ktoś już jest w pracy i mu powiedzieć że zostanie dłużej.
@Norskee: Widzę źe na sile zaczynasz wymyślać miliony możliwości jak tam niby nie było. Sprawa jest jasna i można z prawdopodobieństwem przypuścić, jak to wszystko wyglądało. Zresztą większość Polaków nie używa naprzemiennie tak jak ty nieuku 14/2 tylko godzina druga to ta w nocy a czternasta to ta po południu. Bez odbioru bo nie chce mi się dyskutować z typem o twoim ilorazie inteligencji.