Wpis z mikrobloga

@juzwos: @JustTheDude: @bezbeczki: Widać po tym, że pod tekstem jest inny kolor tła niż na reszcie obrazka, gdzie został on popsuty przez artefakty kompresji i np. nie jest idealnie biały już na górze, kolor niebieskiego pod tekstem też jest inny niż obok.

W ogóle patrzcie, znalazłem całkowicie legit screena w sieci: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
R187 - @juzwos: @JustTheDude: @bezbeczki: Widać po tym, że pod tekstem jest inny kolo...

źródło: comment_1626602733oGotNhTCgGqPVVzKVR1q7c.jpg

Pobierz
@juzwos: 90% społeczeństwa to tłuszcza, bydło, można ich zaprogramować w prosty sposób np abonamentem netflixa za 29,99. Oni nie myślą krytycznie i przyjmują przekaz podprogowy za pewnik. Ta kultura już do nas przyszła i niczego nie zrobisz, szczególnie że elit u nas brak (Zabory, Katyń, Charków, Miednoje, IIWŚ, PRL). Kto ma coś w głowie musi po prostu żyć swoim życiem i nie zwracać uwagi na ogół, bo jest już za późno.
@juzwos: Pomijając czy to bait czy nie to gdyby moja kobieta zmieniła płeć to bym jej przecież nie przestał kochać z tego powodu, po prostu nie wiem czy mógłbym z nią wtedy być w związku i tego nikt nie wie dopóki nie zakończy się proces, ale jeśli by miała taki problem i chciała to zrobić to bym ją w tym wspierał bo jesteśmy dorosłymi ludźmi i wiemy że ludzie mają różne