Wpis z mikrobloga

Zrobiłam prawo jazdy prawie dwa lata temu i leży nieużywane, mogłam kupić samochód zaraz po tym. Teraz czuje że musiałabym się uczyć od zera ()
Boję się że przez mój brak praktycznej wiedzy ewentualny zakup skończy się stratą.

Nawet nie wiem jak miałby wyglądać zakup samochodu, po zakupie miałabym po prostu do niego wsiąść i pojechać i wrócić do domu z innego miasta na przykład? Przecież to się nie uda. XD

Proszę się ze mnie nie nabijać w tym temacie.

#zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #prawojazdy #samochody #motobieda #motoryzacja
  • 26
@Eugenique: moja mama zrobiła prawo jazdy i kilkanaście lat nie jeździła. Wykupiła jazdy w szkole, przypomniała sobie, kupiła samochód, jeździła sama w godzinach, w których ruch był znikomy i poszło z górki. Aczkolwiek na podstawie jej doświadczeń - niech na jazdach Ci ktoś ładnie wytłumaczy, o co w ogóle chodzi ze zmianą biegów, hamowaniem silnikiem i redukcjami.
@Eugenique: Handluje samochodami,jak szukasz czegos przyzwoitego w jakims tam okreslonym budzecie to sluze pomoca. Co do samej jazdy to jak wyzej,kupic sobie pare godzin u instruktora a potem samemu pojezdzic np noca. Samo niestety nic sie nie zrobi a wszystko jest dla ludzi wiec glowa do gory.
@Eugenique: Może Ci dowieźć na lawecie jak się z nim dogadasz (ale raczej nie prywatna osoba, tylko handlarz). Poza tym po co Ci auto dowiezione pod dom jak dalej nie będziesz wiedziała co i jak ;) to nie jest duży koszt kupić z 5h doszkalających