Wpis z mikrobloga

Cześć po prawie rocznej przerwie. Będzie to mój ostatni wpis na moim tagu autorskim #roadtripbus, ale o tym trochę niżej bo wcześniej proszę Was o wykopywanie znaleziska PILATUS - wszystko o górze smoka. Zdjęcia, dojazd, parking i to jak wejść na górę za darmo.


A teraz szybkie wyjaśnienie dlaczego będzie to mój ostatni wpis na moim tagu autorskim #roadtripbus

Spokojnie, nie odchodzę. To jeszcze nie koniec, a plany podróżnicze są teraz większe niż kiedykolwiek wcześniej i jeśli wszystko będzie szło zgodnie z planem to wyjazdów będzie może nawet więcej niż wcześniej.

Nastąpi jednak mała techniczna zmiana, a tag od poniedziałku przekazuję @kania-19 i teraz to ona będzie wołać Was do podróżniczych wrzutek oraz może postować tu coś związanego z podróżami. Jest to związane z podziałem, który wprowadziliśmy już jakiś czas temu i który polega na tym, że to właśnie ona jest odpowiedzialna za media społecznościowe RoadTripBus, podczas gdy ja skupiam się na Top Garze bo inaczej byłoby mi trudno ogarnąć nie duplikowanie contentu i wszystko ogarniać tak jak trzeba ;d

Do tego na portalu ze śmiesznymi obrazkami ostatnio stałem się dość kontrowersyjną postacią, a w komentarzach w moich wyrzutkach kulinarnych zazwyczaj jest taki burdel, że ciężko jest tam przebić się i znaleźć sensowne komentarze wnoszące coś do życia czytających. W podróżniczych mam nadzieję, że jednak zostanie tak jak było i nie tylko we wpisach ale również w komentarzach do znalezisk będzie można znaleźć wartościową treść.

Jeśli chodzi o RoadTripBus to tak jak wcześniej nadal ja jestem odpowiedzialny za artykuły i ich treść więc na pewno będę starał się udzielać w znaleziskach i odpowiadać na Wasze pytania. Można też śmiało pisać do mnie PW. @kania-19 od początku zajmuje się stroną wizualną, zdjęciami czy filmami, których mamy nadzieję będzie teraz trochę więcej :)

No to będzie chyba tyle, nie żegnam się przecież :D

Pozdrawiam,
MG78

#podroze #podrozujzwykopem #gory

_____________________

Wołam osoby z listy podróżniczej. Jeśli chcesz zostać dopisany do listy lub z niej wypisany to zaplusuj odpowiedni komentarz.

#roadtripbus - jeszcze mój tag podróżniczy do obserwowania
Pobierz
źródło: comment_1626517298CMHGZKhbOzfJCxUFcXoZqH.jpg
  • 27
@zjadacz_Cebuli: Dziękuje i pozdrawiam serdecznie!
@HansLanda88: Sezon burz jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to bardziej chodziło mi o to, że np. na IG ja jestem aktywny na profilu TopGara i tam odpisuje na wiadomości, a na RTB na większość wiadomości odpisuje Kania, ona tam też tworzy posty, stories czy częściej znajduje się na zdjęciach, itp.