Wpis z mikrobloga

@BolecFabryka: co ty tam wiesz o bólu. U mnie w pracy 4 lata temu na euro puszczali w kółko 10 polskich szlagierów euro (tak z 30% głośniej). Wyobraź sobie że obsługujesz klienta - tłumaczysz mu co potrzebuje do ogrodzenia - liczysz mu ile siatki jakie słupki jakie obejmy co do czego jest co musi uwzględnić. Praktycznie musisz do niego krzyczeć bo z radia leci "KOKO KOKO EURO SPOKO". Dodaj do tego
tylko TOK.FM. Bez piosenek puszczanych pierdyliard razy, mnóstwo wywiadów, wiadomości i ciekawych tematów. I i reklam mniej niż na RMF


@Maly_Jasio: Zastąpić RMF gadzinówką Agory, to jak zastąpić margarynę psim gównem.
Tylko RMFM Classic

tylko TOK.FM.

tylko radio Kampus

Tylko 357.

Jeżeli radio to tylko RMF Classic


@DarkZizi:

@Maly_Jasio:

@seboxtc:

@ChamAleZaToLeniwy:

@J_Dilla:

Ile luidzi tyle opinii i nigdy wszystkim nie dogodzisz. Puszczanie jakiegokolwiek radia czy jakiejkolwiek muzyki w biurze to patologia, a jak leci non-stop to patologia po dwakroć. Jak ktoś chce sobie słuchać muzyki to nich sobie włoży słuchawki.
masakra. pracując od kilku lat z domu, zapomniałem o tych problemach. za nic bym nie wrócił do pracy, w której ktoś mi każe słuchać gówno radia (w domu nie słucham w ogóle radia i tv, tylko spotify lub youtube bez reklam)

to powinno być zabronione, jak ktoś chce słuchać sobie czegoś to tylko słuchawki