Wpis z mikrobloga

@suluf: Na mój gust to nie jest jej chłopak tylko znajomy. Prawdziwy muzułmanin nie zdzierżyłby narzeczonej promującej lgbt i latającej pół nago na instagramie. No chyba że wysyła zdjęcia żonie, patrz jakie #!$%@? w Europie, bez burek latają, nadal chcesz w Europie wychowywać swoje córki? Oczywiście to czysta fantazja, ale nie zdziwiłabym się. Muzułmanie mają bardzo złe zdanie o prowadzeniu się europejskich kobiet i w prywatnych rozmowach nie przebierają w epitetach.
Prawdziwy muzułmanin


@lavinka: skąd wiesz ze to muzułmanin ? Sama pisała że nie jest

@suluf: Na mój gust to nie jest jej chłopak tylko znajomy. Prawdziwy muzułmanin nie zdzierżyłby narzeczonej promującej lgbt i latającej pół nago na instagramie. No chyba że wysyła zdjęcia żonie, patrz jakie #!$%@? w Europie, bez burek latają, nadal chcesz w Europie wychowywać swoje córki? Oczywiście to czysta fantazja, ale nie zdziwiłabym się. Muzułmanie mają bardzo
@suluf: "Typowa polska konserwa" nie ma sakramentów, żyje bez ślubu, ma nie ochrzczone dziecko oraz zna osobę, którą uratowała przed takim związkiem. Laska rzuciła chłopa dla beżowego z nie wiadomo kąd, bo jej róże przysyłał poczta, nie żartuję. W końcu po miesiącu okazało się, że: facet jest naprawdę z innego kraju niż jej mówił, ma żonę i dziecko, laska dowiedziała się, że w razie rozwodu jej dzieci dostanie mąż, a ona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@suluf: owszem, że nie. Ale mówię, że w kulturze islamu to nie jest odklejony od rzeczywistości przypadek. Umówmy się - na Polaka on nie wygląda, dlatego są tego typu śmieszki. Nie pochwalam ich, nie usprawiedliwiam ale nawet Syryjczycy nieszczególnie szanują kobiety. Tak mają zakorzenione i żadna poprawność na tą chwilę tego nie zmieni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@suluf: myślę, że Pani Maja nie bez powodu udostępnia na Instagram wpisy innych użytkowniczek które piszą o związkach z muzułmaninem a nie z np. azjata/czarnoskórym. :) Sama to sugeruje ale nie ma 100% pewnosci poza rysami twarzy.

Jej sprawa, po prostu śmiesznie to wygląda z perspektywy osoby która nawołuje do kochania bez względu na wymiary, kolor skóry, wzrost itd. a sama wybiera wysokiego szczupłego faceta. Daje trochę hipokryzja.

Nie usprawiedliwiam Polaków,
Jej sprawa, po prostu śmiesznie to wygląda z perspektywy osoby która nawołuje do kochania bez względu na wymiary, kolor skóry, wzrost itd. a sama wybiera wysokiego szczupłego faceta. Daje trochę hipokryzja.


@kochamschabowe: lol. Rozumiem że ma wybrać kogoś kto jej się nie podoba ? A ból dupy nie jest o kolor skóty ?

@suluf: myślę, że Pani Maja nie bez powodu udostępnia na Instagram wpisy innych użytkowniczek które piszą o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suluf: ale Ty jesteś uparty xD i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pani Maja Stasko udostępnia wpisy użytkowniczek, które piszą o udanych związkach z wyznawcami islamu, nia dopytaj czy jej facet jest z Turcji, Syrii czy z Niemiec skoro udostępnia tyle narodowości islamu. Mnie to mało obchodzi xD


@kochamschabowe: lol. Rozumiem że ma wybrać kogoś kto jej się nie podoba ? A ból dupy nie jest o kolor skóty ?