Wpis z mikrobloga

@suluf: ale Ty jesteś uparty xD i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Pani Maja Stasko udostępnia wpisy użytkowniczek, które piszą o udanych związkach z wyznawcami islamu, nia dopytaj czy jej facet jest z Turcji, Syrii czy z Niemiec skoro udostępnia tyle narodowości islamu. Mnie to mało obchodzi xD


@kochamschabowe: Bo te osoby dostają podobne wiadomości ? A w jej przypadku mimo że napisała że nie jest muzułmaninem to jej to
@suluf: ps. Nigdzie nie napisałem o kolorze skóry a cały czas go wspominasz. Jesteś rasistą?

Jej sprawa, po prostu śmiesznie to wygląda z perspektywy osoby która nawołuje do kochania bez względu na wymiary, kolor skóry, wzrost itd. a sama wybiera wysokiego szczupłego faceta. Daje trochę hipokryzja.


@kochamschabowe: wcale. I rozumiem że to o rasizmie to jakiś argument ? Wciskasz facetowi poglądy i wyznanie na podstawie koloru skóry i wyskakujesz z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kochamschabowe: Tak. Rozumiem że jeżeli ktoś walczy o prawa niepełnosprawnych to koniecznie musi być niepełnosprawny ? Albo o prawa mniejszości religijnych seksualnych czy jakichkolwiek innych ?

@suluf: Jesli walczyłby że faceci są źli bo nie dają szansy niepełnosprawnym kobietom i nie zakładają z nimi rodzin a sama byłaby z pełnosprawnym to tak, zalatywaloby to hipokryzja. Często obraza facetów więc musi się liczyć z negatywnym odbiorem jej treści. Wszystko do nas
Często obraza facetów więc musi się liczyć z negatywnym odbiorem jej treści. Wszystko do nas wraca.


@kochamschabowe: To znaczy z kłamstwami i projekcjami ?

@suluf: Jesli walczyłby że faceci są źli bo nie dają szansy niepełnosprawnym kobietom i nie zakładają z nimi rodzin a sama byłaby z pełnosprawnym to tak, zalatywaloby to hipokryzja.


@kochamschabowe: Dalej nie łapiesz różnicy między twierdzeniem że należy robić w konkretny sposób a zwykłym promowaniem
@suluf: to w takim razie do jakiego problemu nawiązuje Pani Maja Stasko w swoich postach skoro faceci mają takie preferencje?


@kochamschabowe: Podejrzewam że nawiązuje do kanonów wyglądu w mediach ?

@suluf: gdzie napisałem że wciskam? Napisałem że nic dziwnego, że ludzie tak przypuszczają bo nawet sama Pani Maja daje takie sygnały. Nic więcej.


@kochamschabowe: W dwóch zdaniach obok siebie to pokazałeś. Ale bij dalej w ten sterotyp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suluf: to jest w końcu problem czy nie? :) Jakbym ja pisał w necie że kobiety są podłe i występował w telewizji, że nie akceptują przegrywow a sam byłbym z modelka to bym nie potrafił spojrzeć w lustro. Pani Maja jednak potrafi i dalej szerzy język nienawiści w stosunku do facetów. Zakładam że to się nigdy nie skończy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@suluf: i ps nie pochwalam hejtu na tego Pana. Sam nie wyglądam w 100% jak Polak a na lotniskach całkiem przypadkowo mnie wyciągają do rutynowej kontroli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie zmienia to faktu, że Pani Maja przez swoje nawoływanie do nienawiści sama na siebie sprowadziła ten hejt. Mogę Ci znaleźć dziesiątki kobiet co publikuja zdjęcia z obcokrajowcami i nikt z tym nie ma problemu (
Pani Maja jednak potrafi i dalej szerzy język nienawiści w stosunku do facetów. Zakładam że to się nigdy nie skończy.


@kochamschabowe: Na przykład kiedy sam piszesz że mówi o akceptowaniu wyglądu wszystkich facetów ? Widzę że sam sobie zaprzeczasz

Jakbym ja pisał w necie że kobiety są podłe i występował w telewizji, że nie akceptują przegrywow a sam byłbym z modelka to bym nie potrafił spojrzeć w lustro.


@kochamschabowe: Dobra
ale nie zmienia to faktu, że Pani Maja przez swoje nawoływanie do nienawiści sama na siebie sprowadziła ten hejt.

@kochamschabowe: Ma tendencje do wywoływania gównoburzy to fakt. Ale tak głównie masz rasizm i urojenia jak te wyżej.

Mogę Ci znaleźć dziesiątki kobiet co publikuja zdjęcia z obcokrajowcami i nikt z tym nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kochamschabowe: A ja mogę znaleźć gdzie dostają komentarze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
ale nie zmienia to faktu, że Pani Maja przez swoje nawoływanie do nienawiści sama na siebie sprowadziła ten hejt.

@kochamschabowe: Ma tendencje do wywoływania gównoburzy to fakt. Ale tak głównie masz rasizm i urojenia jak te wyżej.


Mogę Ci znaleźć dziesiątki kobiet co publikuja zdjęcia z obcokrajowcami i nikt z tym nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kochamschabowe: A ja mogę znaleźć gdzie dostają komentarze
@kochamschabowe: Ty na serio czy udajesz ? Gdzie tak pisze ? Staśko pisze o tym publicznie bo jest osobą publiczną i nawet jak połowa jej wpisów jest prowokacja to robi to o tym słychać z powodu jej publicznego statusu. Nie mam pojęcia jak to zrozumiałeś jako monopol na szacunek.