Wpis z mikrobloga

Jak jesteś samcem 7,8,9,10/10 i dobrze ruchasz Julkę to nagle wszystkie "wymagania" które do tej pory miała względem faceta są nieistotne. Twoje wszystkie inne wady, chamstwo czy cwaniactwo są nie ważne bo ona ma w głowie już tylko piękne peklowanie przez pół nocy z przystojniakiem. I to nie ważne czy ona ma 20 czy 40 lat bo one wszystkie zasługują na dobrze bolcującego przystojniaka. Ten cały #bluepill można sobie w dupę wsadzić.

#blackpill #przegryw #tinder #seks
  • 16
@noniegadaj: Otóż to Ty się mylisz, są różne przypadki, taka 40-stka co jest ogarnięta i ma wszystko bo się już dorobiła to czego potrzebuje ? Oczywiście odpowiedniego bolca z którym nie wstyd się pokazać.
Widocznie jesteś za brzydki żeby tego doświadczyć i musisz być pod pantoflem na zawsze i prosić ją żeby Cię nie zostawiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciasny kochanie, rozowypasek here, do tego na pewno 8/10, a pare razy nawet usłyszałam ze dyszka, wiec uspokoj sie tam ;) oczywiście, ze sa takie babeczki, ale co ja wlasnie napisalam? Skoro one szukaja bolca, to niech szukaja, co Cie to tak boli? Chcesz byc z taka kobita? Problem z Wami jest niestety dość powszechny. Mam wielu kolegów, bo za kumpele wlasnie bardzo chętnie mnie mają, którzy nie raz, szczególnie pod wpływem