Wpis z mikrobloga

@mgtow_Polska1: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,restauracja-w-centrum-zamknieta-do-odwolania-wlasciciel-szczerze-to-przez-alimenty,wia5-3273-60692.html

Właściciel jednej z Wrocławskich restauracji na Facebooku z żalem poinformował o zamknięciu jej do odwołania, z powodu osobistych. Chodzi o alimenty. Sąd nakazał mu płacić na dziecko......6000 zł.... Płacił 1500 i zablokowali mu konto.

Pod tym postem widać 104 reakcje, w tym 54 "Haha", a w tym 46 "Haha" od kobiet.
Ogólnie 44% ludzi, którzy zareagowali pod tym postem to śmiejące się kobiety z jego niepowodzenia.

Jeszcze raz, jak to było???... Aha, już mi się przypomniało - Piekło kobiet.
#pieklokobiet #alimenty #wyroknakobiety #heheszki #p0lki #dyskryminacjamezczyzn #mgtow #redpill
m.....1 - @mgtow_Polska1: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,restauracja-w-centrum-...

źródło: comment_1626352846kRGsE7fdcXbJCI9dCAM9CP.jpg

Pobierz
  • 24
@mgtow_Polska1: 6000pln!!!! jakie dziecko potrzebuje 6000pln?!!!! Rozumiem, że mamusia dorzuca drugie tyle. Nie życzę nigdy, źle ludziom ale śmieszy mnie jak wielu facetów których znam/znałem wychwalali swoje niewiasty pod niebiosa teraz widują swoje dzieci dwa razy w miesiącu wpłacając 800, 1000, 1500 czy nawet 1700 pln. aby jego ex mogła zabrać dzieci na wakacje do Chorwacji oczywiście wraz z jej nowym chłopakiem. Przykre to bo to dobre chłopaki w większości przypadków
@Maryam00: Mam kolegę, chłop uczciwie pracował, zachorował, stracił pracę. W trakcie leczenia, żona go zostawiła i zabrała dziecko do mamusi bo się sytuacja pogorszyła, wniosła o rozwód. Gość popadł w deprechę ciężką, myśli samobójcze i doszło leczenie dodatkowe. Z powodu długiej choroby jednej i drugiej nie był w stanie pracować, skończyły się zasiłki chorobowe po 180 dniach. Sąd na rozprawie przyklepał mu 800 zł. dług alimentacyjny mu rośnie bo on nie
@kacpi83: niby racja, że powinni się jskoś dogadać między sobą ale dziecka nie zapałzujesz na czas choroby. Ono je, chodzi do przedszkola, trzeba mu kupić ubrania i środki czystości. Teraz opieka oraz całe utrzymanie są po stronie ex-żony.
Kazdy kij ma dwa końce.
@elena-mary: Całe utrzymanie dziecka jest po stronie jego ex na jej własne życzenie. Dodatkowo otrzymała prawo i możliwość aby zwrócić się do komornika by mu siadł na konto za długi alimentacyjne. Dodatkowo rośną mu odsetki alimentacyjne 15% od uzbieranego długu. Gość jest praktycznie upupiony do końca życia, przez jedną decyzję swojej ex. Zostaje mu albo uciekać do Tybetu albo się wyhuśtać na strychu. Dla społeczeństwa jest leniwym alimenciarzem a on jest
@kacpi83: tak samo może teraz ona mówić, że jest udupiona samotną opiką i utrzymaniem dziecka przez 20 kolejnych lat....
Ja już za wiele się napatrzyłam na tych wszystkich cwaniaczków.
Tak jak był niedawno w tv wywiad z kolegą tego kolesia co brata, szwagierkę i ich syna zsmordował.
Koleś czuł się poszkodowany bo po rozwodzie musi płacić alimenty, uznał, że kwota jesy za duża i przestał płacić. Trafił za to do pierdla
tak samo może teraz ona mówić, że jest udupiona samotną opiką i utrzymaniem dziecka przez 20 kolejnych lat

@elena-mary: Sama się udupiła na własne, życzenie. Sama wybrała taki sposób rozwiązania sprawy, sama go zostawiła gdy przyszły trudne chwile w związku i mam nadzieję, że to będzie dla niej nauczka.
Nie porównuj człowieka, który świadomie nie chce płacić i idzie do pierdla z człowiekiem który nie może zapłacić bo to zupełnie inne
Nie porównuj człowieka, który świadomie nie chce płacić i idzie do pierdla z człowiekiem który nie może zapłacić bo to zupełnie inne sprawy. Jak kobieta świadomie wybiera sobie "łobuza" to nie ma się co dziwić, że nie chce płacić.


@kacpi83: Błagam, przestańmy białorycerzyć nawet tutaj. Mężczyźni kochają swoje dzieci (oczywiście z wyjątkami ak jak kobiety) i nigdy nie pozwolą, żeby umarły z głodu. Niepłacenie alimentów zazwyczaj ma jakiś powód, z którego
Sama się udupiła na własne, życzenie. Sama wybrała taki sposób rozwiązania sprawy, sama go zostawiła gdy przyszły trudne chwile w związku i mam nadzieję, że to będzie dla niej nauczka.

Nie porównuj człowieka, który świadomie nie chce płacić i idzie do pierdla z człowiekiem który nie może zapłacić bo to zupełnie inne sprawy. Jak kobieta świadomie wybiera sobie "łobuza" to nie ma się co dziwić, że nie chce płacić.


@kacpi83: Łatwo
@kacpi83: niby racja, że powinni się jskoś dogadać między sobą ale dziecka nie zapałzujesz na czas choroby. Ono je, chodzi do przedszkola, trzeba mu kupić ubrania i środki czystości. Teraz opieka oraz całe utrzymanie są po stronie ex-żony.

Kazdy kij ma dwa końce.


@elena-mary: A gdyby byli małżeństwem i wydarzyła by się taka sytuacja, to nie dość ze nie było by kasy to jeszcze wspólnie trzeba było by sobie pomóc.
Łatwo oceniać innych. Tak na prawdę nie wiadomo jak było między nimi. Nigdy nic nie jest czarno-białe.


@elena-mary: Jak jest mowa o facecie, to ma płacić bo dzieci mają jeść i koniec analizy, ale jak mowa o kobiecie to nic nie jest czarnobiałe.