Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Help me please …
Jestem jakiś czas na redukcji (ponad rok), jem wszystko oprócz mega kalorycznych produktów - czipsy, batony itp. waga leci i jest git, ale mam ostatnio ciągłe ochotę na obżarstwo, myślę o jedzeniu, cały czas bym coś jadł(od czw-ndz w zeszlym tygodniu wpieprzalem wszystko jak leci). Wiem, że mogę kupić np. Paczkę czipsów albo paluszków(strasznie je lubie) i zjeść tylko kilka wliczyć w makro i gitara, ale ja tak nie umiem :/ muszę nażreć sie tym jak jakas swinia :( jak dochodzi do obzarstwa to juz na takim poziomie, ze nie moge nawet lezec tak mnie brzuch boli. Czy warto skonsultowac to z psychodietetykiem? Ktos mial podobny problem.. ?

#mirkokoksy #redukcja #odchudzanie #dieta #chudnijzwykopem #psycholog #jedzenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ef43d491a69a000ab95dd7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ja też na redukcji często mam ochotę żeby rzucić to wszystko w #!$%@? i się nażreć ale jak przychodzi co do czego to nawet po kebsie albo batonie mam wyrzuty sumienia mimo że nadal jestem na deficycie xD a znam takich co robią cheat daye po kilka tys kalorii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem jesteś zbyt długo na redukcji. Powinieneś wejść na zero kaloryczne, posiedzieć na nim miesiąc lub dwa i później znowu redukcja. Uwierz że to będzie o wiele lepsza niż ciągła redukcja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na pewno psycholog. Jesteś zbyt długo na tej redukcji zaleca się 2-3 miesiące, następnie odczekać taki sam okres lub x0.5 - x1.5 tego okresu. W tym odczekaniu możesz sobie pozwolić na więcej kalorii by być na zero i wtedy można lekko sobie pogrzeszyć. Sam mam problem, u mnie nie istnieje coś takiego jak 4 kostki czekolady, ja znam tylko 1 tabliczka ewentualnie 3 tabliczki (złe promocje!!!). Temu wolę nie kupić,
  • Odpowiedz