Wpis z mikrobloga

Ze ta sama firma stworzyla ten majstersztyk. Dobra moze pod wzgledem technicznym nie jest doskonaly ale kopara mi opada i mam ciary do dzisiaj jak slysze to muzyke i ten trailer cos pieknego. Wiedzmin 4 czekam. #!$%@? juz tego cybmbergaja. I oczywiscie i tak kupie jak debil wiedzmina 4 przed premiera i nawet "remember no pro orders"mnie od tego nie odwiedzie bo jestem debilem a i tak do czasu wyjscia wieska 4 , 90 % ludzi zapomni co sie dzialo z cymbergajem a nawet jesli beda pamietac to wiedzmina 4 nie kupisz . No trzeba. W oczekiwaniu na DLC do cyberpunka czas zagrac w wiedzmina 3
#wiedzmin
#cyberpunk2077
#wiedzmin3
#gry
  • 19
@PABLO__ESCOBAR: Ja w sumie żałuję, że nie odpaliłem Wieśka 3 na premierę, a dopiero miałem szansę zagrać w niego w 2017. Może na premierę bardziej bym go docenił. A tak to w zalewie różnorakich gier open-world rpg jak Zelda, AC Odyssey stwierdzam, że design świata w W3 jest koszmarny. Nie ma tu absolutnie żadnej autentycznie pustej przestrzeni - wszędzie są znajdźki, skarby i jakieś aktywności, a to paradokslanie odbiera autentyczności temu
@nalej_mi_zupy: No w pewnym momencie tak, ale zanim to nastąpi to te 50 godzin gry musi minąć (ponoć tych zdarzeń jest 200), poza tym jakoś mi to nie przeszkadzało - myślę, że w prawdziwym dzikim zachodzie wiele razy kowboje trafiali na strzelaniny, napady, albo przechodniów ugryzionych przez lokalne dzikie zwierzęta, więc ta "powtarzalność" ma sens w obrębie tego świata