Wpis z mikrobloga

Jak tam polaczki? Pisiory i konfiarze.
Dociera co wyście #!$%@? w 2015 roku? Zaczynają docierać konsekwencje waszej głupoty? Tego jak daliście się manipulować jak nie na uchodźcóww z ajfonami to na targi dzieci dla gejów? Na odbieranie pieniędzy mafiom i dawanie madkom też się daliście zrobić, pamiętacie? Na państwo w ruinie i na taśmy od sowy. Pamiętacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiecie co się teraz dzieje? Konsekwencje waszej głupoty, ignorancji, egoizmu i braku jakiejkolwiek logicznej i strategicznej myśli w waszych pustych łbach zaczynają w was wbijać. To jakim miernotom i na jakie prymitywne manipulacje daliście się jak dzieci to będą pokolenia studiować. To dopiero początek. Zniszczyliście ten kraj i pogrzebaliście jego przyszłość. Będziecie z tym piętnem żyć i umierać, nieistotne czy w ogóle będziecie tego świadomi. Nasraliście sobie na dywan i zaczyna wam śmierdzieć. Gardzę wami debile :*
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #polska
  • 35
@Atomizer69:
i dalej będą rządzić jak opozycja nie zrozumie że potrzeba PROGRAMU i osób które będą chciały program REALIZOWAĆ.
na kogo ja mam zagłosować w nowych wyborach?
na Donka który mówi że 500+ to był ich pomysł? na PO czy KO która mówiła że nie stać nas na 500+ (bo nie stać) ale jak się okazało że można zadłużyć kraj, to chcieli już 1000+ dawać?
albo mam puścić oczko i wiedzieć,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atomizer69: jak tam lewaczku kogo wystawicie w tych wyborach aby osiagnal 10% mimo sporego kapitalu i zaplecza? Ja gardzę tobą bo to ty nie potrafiles ludzi przekonac do swojej supi parti ktora #!$%@? do pis XDDD cz moze jednak przyjdzie donald wybawiciel bo juz #!$%@? nie pamietasz dlaczego po przegrało i ze to podobna #!$%@? do pis?