Wpis z mikrobloga

@krystian-golonka: actifolic com

@CloudSpanner: dermapen 6 z amazona takie urządzonko kosztuje 90 euro i starcza na lata tylko zmieniasz końcówki które kosztują grosze i robisz sobie sesje wystarczy 10 min gdzie będziesz się tym nakłówać

@fuKlanAdraHrepuS: no łysienie androgenowe to przypadłość która będzie ze mną do końca życia przez dziadowskie geny, a więc muszę to stosować cały czas

@fuKlanAdraHrepuS: Mam zapas na kolejne 8 miesięcy także nie skorzystam.
@fuKlanAdraHrepuS: Dzięki, a chciałem się poddać bo stan widoczny na pierwszym zdjęciu to była kaplica. Teraz tylko żałuję, że nie zacząłem wcześniej bo będę musiał wydać te 3k euro na przeszczep żeby być w 100 % zadowolony.

@jmuhha: Lekkie swędzenie w sutkach przez pierwsze 2 tygodnie, ale nie przerodziło się to w ginekomastie z tym, że ja mam mega niskiego teścia czym też będę musiał się niedługo zająć. Jeśli się
#!$%@?ć sobie flaki, ubić libido finą tak, że ci pewnie staje raz w tygodniu a z każdym rokiem będzie gorzej, wydawać kupę kasy a co najgorsze marnować czas żeby utrzymać trochę dłużej na głowie tą smutną kępkę włosów.
A najlepsze że jak to w końcu wszystko odstawisz to ci będą włosy wypadać garściami.
A co jeszcze jest dobre to to, że skuteczność leków może w każdej chwili spaść, lub przestać działać (przypadek
@omajgydnes: Jakie flaki jak nie biorę nic w tabletkach tylko wszystko w formie wcierki. xD Co do libido to i tak miałem zwalone przez leki na depresje, ale staje normalnie i chce sie codziennie, a nie raz w tygodniu. xD Jakby było tak jak mówisz to bym nic nie brał.
@chlopak_z_blokow: ten needling ciekawy. czesciowo mieszki zanikaja przez problemy z ich odzywieniem. ciekawe czy samo daloby jakies efekty. chyba ze stosuje sie go tylko by zwiekszyh skutecznosc wcierek.
@chlopak_z_blokow: 4 miesiące ? ludzie marzą żeby mieć takie efekty po roku!

Według mnie największą robotę zrobiło ru58841, ale ja nie stosuję więc niech jakiś spec się wypowie.

W sumie po co stosujesz topical fin jak już wcierasz ru ? jeszcze oral fin bym zrozumiał
@AntyBohater: tak

@chlopak_z_blokow: ten needling ciekawy. czesciowo mieszki zanikaja przez problemy z ich odzywieniem. ciekawe czy samo daloby jakies efekty. chyba ze stosuje sie go tylko by zwiekszyh skutecznosc wcierek.


@Mijun: solo microneedling jest prawie tak samo skuteczny jak sam minoxidil według badań

Jeśli chodzi o łysienie to trzeba zaadresować problem androgenów inaczej będziesz doświadczać porostu włosów od mikroigłowania, ale wciąż będziesz łysieć w tym samym czasie przez dht.