Wpis z mikrobloga

@blashot: Też słyszałem, że teraz nie jest już taką kosą, jak kiedyś. Nie wiem, czy nowi studenci przechodzą semestr pod tytułem "ekspres do kawy", ale to rzeźnia była :D
Fun fact: W tym samym wieżowcu, co Hładek, to mieszkał kiedyś obecny dziekan - Andrzej O.
@ogrod87: no uml z ekspresem do kawy to była zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo na modelowaniu jakiś open source program do uml, w którym trzeba było swoje taski wymyślić i pisać.
@blashot: u nas oprócz uml z tym ekspresem - musieliśmy go zaimplementować w java/.net. I chyba miał jakieś kompleksy, bo większość semestru, to siadał po kolei do każdego i wyśmiewał jego kod. Gdzie my byliśmy początkujący, ledwo hello world umiałem pisać.
Też słyszałem, że teraz nie jest już taką kosą, jak kiedyś. Nie wiem, czy nowi studenci przechodzą semestr pod tytułem "ekspres do kawy"


@ogrod87: hładi lubiał kosić głównie na pierwszych semestrach, na moim roku robił odsiew na drugim semestrze na programowaniu obiektowym w c++ (szczęście lub nie, ale miałem to z Sawerwainem).
Na modelowaniu to lubił powtarzać nam, że "skoro państwo jesteście na 3 roku to już coś sobą reprezentujecie i
@Ark00: To spokorniał. U nas, jak pisaliśmy kolokwium i mieliśmy jakiś kod źródłowy - wystarczyło, że średnika na końcu kodu zapomniałeś - ocena w dół. Tak więc mogłeś mieć idealne kolokwium, zapomniałeś kilku średników i dwója leciała.
@Ark00: To i tak nic w porównaniu do gościa z programowania sieciowego. Ale nie pamiętam jak się nazywał. On zaliczał kolokwia poprawkowe tylko wtedy, jeśli napisałeś na 100%. Jeden błąd i dalej nie sprawdzał.
To spokorniał. U nas, jak pisaliśmy kolokwium i mieliśmy jakiś kod źródłowy - wystarczyło, że średnika na końcu kodu zapomniałeś - ocena w dół. Tak więc mogłeś mieć idealne kolokwium, zapomniałeś kilku średników i dwója leciała.


@ogrod87: znaczy nie, to akurat fakt, że sprawdzał do pierwszego błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu się nie zmienił.
Nawet jak daty nie wpisałeś to leciała dwója
On zaliczał kolokwia poprawkowe tylko wtedy, jeśli napisałeś na 100%. Jeden błąd i dalej nie sprawdzał.


@ogrod87: srogo. Chociaż takich opowieści akurat nie kojarzę. Pewnie już nie pracował na uz za mojego studiowania
On zaliczał kolokwia poprawkowe tylko wtedy, jeśli napisałeś na 100%. Jeden błąd i dalej nie sprawdzał.


@ogrod87: a to w sumie gratkowski tak nie robił czasem?
@ogrod87: @Ark00: U Hładka faktycznie na 1 semie dalej ciężko, ale później jest okej. I jeśli ktoś chce się czegoś u niego nauczyć to się nauczy i Hładek potrafi poświęcić swój prywatny czas na to. Najgorszym co moznau niego zrobić, to na początku powiedzieć że twoim ulubionym językiem programowania jest JavaScript. W gruncie rzeczy to bardzo dobrze go wspominam i chętnie bym gramackiego wymienił właśnie na Hładka.

A z takich
@enemyw0w-: ja AK miałem z Biernatem (legenda UZ - słynny sumator). Laborki miałem z Arkiem B, który wyglądał jak Oskar z chłopaków nie płaczą. Uczył nas asemblera, jednocześnie nie umiejąc go i przepisywał przykłady z kartki.