Wpis z mikrobloga

  • 0
@izkYT ruby czy R? Raczej ci chodziło o R bo, też chwilę byłem na tym kierunku i ruby żadnego nie było oraz pakiety matematyczne były robione w sage math
  • Odpowiedz
  • 0
@chiraq o kurde rzeczywiście. Myślałem, że R to skrót od Ruby xd
W sumie ta, był to sagemath, ale często wolfram był używany.
  • Odpowiedz
@blashot: Hładek, mój były sąsiad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie mnie uwalił, ale udało mi się we wrześniu zdać. Za moich czasów latał filmik z nim, jak dzielnie biegł na przystanek, gdzie wody po kolana było (zalana Podgórna)
  • Odpowiedz
@Ark00: a co Roman #!$%@?ł kiedyś u nas na wykładzie? Poszedł do wc z włączonym mikrofonem i cała sala wykładowa słyszy w głośnikach, jak Romuś leje do pisuaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
leje do pisuaru


@ogrod87: XD dobrze, że tylko na jedynkę poszedł bo zjeść to on lubi XD to mógł mieć obfite obstrukcje.

Że ja nie miałem takich przebojów z Romanem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ark00: Innym razem pisał coś na tablicy, a że ma bęben wydęty od Calgonu, to brzuchem zamazywał wszystko. No i trzecia sytuacja - znowu wyszedł z sali, aby telefon odebrać od kuriera: "pan zostawi na ganku paczkę, pies śpi, to przypilnuje". Mnie dwa tygodnie przed obroną dalej namawiał na zmianę tematu. Bo mu się nie podobał mój temat i cały czas chciał zmiany.
  • Odpowiedz
Mnie dwa tygodnie przed obroną dalej namawiał na zmianę tematu. Bo mu się nie podobał mój temat i cały czas chciał zmiany.


@ogrod87: akurat o pisaniu pracy u niego to słyszałem że luz bo przyklepuje każdy temat, przynajmniej na inżynierce. Może miałeś jakiś wyjątkowo nietechniczny czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam tylko u romka pamiętam jak sprawdzał kolokwia na zaliczenie laborek z dyskretnej. Nie zrobiłem
  • Odpowiedz
@Ark00: Ja się uparłem na pracę w CUDA, gdzie w tamtych czasach to raczkująca technologia była. Na uczelni był tylko jeden sprzęt, gdzie karta graficzna działała z technologią CUDA. Ogólnie to pamiętam, że pisałem jeden projekt w c++ z wykorzystaniem procesora, drugi identyczny, ale z wykorzystaniem procesora graficznego. Jakaś kula, teskturowanie (a'la globus) plus ruch imitujący kuli ziemskiej. Plus pomiary czasu renderowania. I kilkadziesiąt stron lania wody.

Na magisterkę wziąlem silverlight'a,
  • Odpowiedz