Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zakochałem się w znajomej mamy, ona chyba też nie pozostaje mi obojętna. Powiedziała, że jestem przystojny i wyglądam na więcej lat niż mam. Uśmiecha się do mnie i jest miła. Wcześniej nie przychodziła do nas tak często, a teraz przychodzi nawet kilka razy w tygodniu do mamy na kawę. Zakłada bardzo obcisłe bluzeczki z dekoltem, często jest w minispódniczce. Podejrzewam, że ubiera się tak dla mnie. Zawsze jest miła jak ze mną rozmawia. Jest cudowna z wyglądu i charakteru. Ja mam 16 lat, a ona 39. Nie mogę przestać o niej myśleć. Nie wiem jak coś zainicjować i ją poderwać. Raz jak mamy nie było w domu, a ona przyszła to spanikowałem, powiedziałem, że mamy nie ma i zamknąłem jej drzwi przed nosem. Żałuję, że nie wykorzystałem sytuacji, żeby szczerze z nią porozmawiać. Tylko jak to zrobić, jak zacząć? Boję się, że mnie wyśmieje lub wygada mamie. Nie wiem jaki jest dobry sposób. Myślałem, żeby napisać do niej na FB, ale boję się, że pokaże mamie. Nie wiem jak się za to zabrać, bardzo chcę ją poderwać, ale nie wiem jak.
#milosc #zakochanie #zwiazki #m--f #niebieskiepaski #zalesie #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60edec7691a69a000ab95a49
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania Niebieski Dziadek ,Hormony nie wybierają i jak się błędnie uważa nie mają znaczenia wygląd i wiek

a Ty OPie, lepiej nic nie rób, samo przejdzie, bo jak coś odwalisz, to narobisz sobie problemów i sam będziesz żałował, wiem co czujesz, ale uwierz mi, jak to przejdzie, to będziesz się cieszył, że wtedy nic nie zrobiłeś
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: 39 lat to nie jest "stare próchno", a przynajmniej nie musi takim być. Jak ktoś o siebie dba, rusza się i jest szczupły, to w tym wieku nierzadko wygląda znacznie lepiej od niejednej dzisiejszej obżartej gówniary z przeżartym tęczą półmózgiem.

Młody! Musisz zgrabnie przyatakować :) Rzuć czasem jej też pare komplemetnwó gdy będzie ci następnym razem cukrować. Odpowiedz na przykład, że "gyby pani nie była koleżanką mojej mamy to... łychchhh!"
  • Odpowiedz
PrzystojnaEkolożka: @zajebiozaur.
Co za bzdury. Wciskasz młodemu starą pomarszczoną mumię na którą będzie marnować czas, zamiast korzystać z młodości i zabawiać rówieśniczki. Młodosć nie wróci i szkoda czasu na stare babki. Pewnie nie miałeś nigdy do czynienia z młodym jędrnym nastoletnim ciałkiem. Bo gdybyś miał, nigdy takiej bzdury nikomu byś nie zaproponował.

@op nie marnuj czasu na starocie ale skup się na młodych rześkich dziewczynach bo będziesz żałować
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: @PrzystojnaEkolożka:

Uwielbiam takie wynurzenia polactwa z wnioskami z d--y. Miałem piętnaście lat, gdy pierwszy raz w życiu bzykałęm się ze swoją niespełna trzynastoletnią wtedy dziewczyną. Póżniej było ich jeszcze kilka, więc myślę, że dość dobrze pamiętam, co to znaczy b----ć młode ciało, które g---o widziało i d--y dawało, chociaż bardziej się bało niż chciało.

Co ty mi tu będziesz p-------ć o pomarszczeniu czterdziestolatek? :) Moja ma 37 lat i jak się rozbiera na plaży naturystów, to za każdym j-----m razem, gówniary obok łapią totalnego w----a, bo ich chłopy ociekają śliną na jej widok. Kłopot w tym, że takim jak ty takie rzeczy zwykle nie mieszczą się w głowie i jedyne co są sobie w stanie jako możliwe wyobrazić, to to, że to musi być mój wymysł. Bo jakże to tak? Żeby czterdziestolatka była wysportowana, zgrabna, jędrna, śliczna, zadbana i jeszcze do tego sympatyczna, kulturalna i neutralna? To być nie
  • Odpowiedz