Wpis z mikrobloga

  • 900
Ojciec powiedział do swojej córki: ′′Skończyłaś szkołę z wyróżnieniem, oto samochód, który nabyłem wiele lat temu. Ma kilka lat. Ale zanim ci go dam, zabierz go na grupe „każdy samochód to gówno” i powiedz im, że chcę go sprzedać i zobacz ile ci oferują.

Córka poszła na grupę, wróciła do ojca i powiedziała: ′′Zaoferowali mi 100 zł, bo wygląda jak gówno.

Ojciec powiedział: " Zabierz go na grupę ‚samochodawka - sekcja szybkich fur’ „ Córka poszła na grupkę, wróciła do ojca i powiedziała, „Zaoferowali 1000 zł, ponieważ to był bardzo stary samochód."

Ojciec poprosił córkę, żeby poszła na grupę „Audi a3 8l Polish Team” i pokazała im samochód.
Córka wzięła samochód do klubu, wróciła i powiedziała ojcu," Niektórzy zaoferowali za niego 100000 zł! Ponieważ to Audi a3 8l, kultowy samochód i szuka go wielu!”

Ojciec powiedział do swojej córki," Właściwe miejsce ceni Cię we właściwy sposób." ✨

Jeśli nie jesteś ceniona, nie bądź zła, to znaczy, że jesteś w złym miejscu. Ci, którzy znają Twoją wartość, to ci, którzy Cię doceniają. ❤️

Nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi twojej wartości.

~ Autor nieznany
#heheszki #motoryzacja #audi #pasta #kazdysamochodtogowno
Szopin - Ojciec powiedział do swojej córki: ′′Skończyłaś szkołę z wyróżnieniem, oto s...

źródło: comment_1626226034uk02ItEMYNtt3lfRQdtQVc.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@gridstream: To może być prawda, jednak znam dużo kobiet, które mają nieadekwatnie niską samoocenę...

Np. moja ciotka... Pracuje w Warszawie, do której dojeżdża dobre 100km. Dostaje minimalną... No sorry, ale nikt mi #!$%@? nie wmówi, że dla kucharki z 20-letnim doświadczeniem nie ma lepiej płatnej pracy niż minimalna, i to jeszcze w takim mieście jak Warszawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daje się dymać na hajs niestety, prawdopodobnie
  • Odpowiedz
Tragiczny samochód, przeruchany niemiłosiernie. Najgorsze auto na zaczęcie przygody z motoryzacją i jako pierwszy samochód do jeżdżenia.


@LetMeStay: XDD rzeczywiście, strasznie #!$%@?. Lekka buda, zalać gnojem i 100-130KM w hatchbacku to dramat zwrotności i dynamiki dla małolata za 5-6k. A wróć, zapomniałem, że na wykopie nie można być mainstreamowym. Co tam teraz tutaj jest w modzie aut używanych? Bo w nowych to wiadomo, że jakaś Dacia Duster albo Fiat Tipo, bo
  • Odpowiedz