Wpis z mikrobloga

  • 162
Odczyt stężenia kukoldztwa przekroczył dozwolony próg, proszę się natychmiast ewakuować!!!

Kobieta dobrowolnie oddająca się pod wpływem alkoholu, na następny dzień wedle jej humoru może zadecydować, czy był to gwałt, czy nie. Najgorsze, że ten tiktok spotkał się z naprawdę duzą aprobatą.
#przegryw #rozowepaski #cuckold #gonciarz #blackpill #szarpankizzyciem
  • 80
@DEJW88:
Najgorsze w tego typu ludziach jest, że nie są w stanie dostrzec głupoty swojego sposobu myślenia nawet jeśli ktoś przyjdzie i postuka ich paluchem w środek czoła ¯\_(ツ)_/¯
@DEJW88: Dla mnie to kompletne uproszczenie, bo nie widzę żadnego problemu, jak 2 osoby bawią się ze sobą w klubie, obie piją ze sobą i postanawiają uprawiać seks. Ale jak ktoś trzeźwy, lub lekko pod wpływem poluje na najbardziej pijaną osobę w klubie, to już duże przegięcie i w takim zachowaniu coś jest mocno nie tak.
@Pheurosa: Jeżeli ktoś leży nieprzytomny to jak najbardziej jest to niemoralne i jest to zwykły gwałt ale to, że ktoś się napił to niby czemu ma powodować jakieś problemy moralne? Przecież samo picie alkoholu nie powoduje wyłączenia myślenia u człowieka.

No i kiedyś wierzyłem w te bzdury by nie uprawiać seksu z pijanymi a potem następnego dnia dostałem wyrzuty, że się nie zgodziłem jak się domagała ( ͡° ͜ʖ
@DEJW88: A to jakaś nowość, że z pijaną osobą (płeć nieważna), szczególnie taką, której dobrze nie znamy, nie idzie się do łóżka? Nigdy nie masz pewności, czy ona naprawdę ma na to ochotę, czy w ogóle ogarnia co się dzieje. Dla mnie to taki sam gwałt jak na nieprzytomnej czy unieruchomionej siłą osobie. Nie ma tutaj, czy dziewczynie się podobasz czy nie, powinno się z miejsca zgłaszać przestępstwo.
@ZimnyLech90: nie, poważne sprawdzanie co się wydarzyło miedzy dwojgiem ludzi. Faktem jest, że kary za zgwałcenie są za niskie. To jest ohydne naruszenie wolności, które zasługuje na znacznie dłuższe odseparowanie od społeczeństwa niż często zasądzane minimalne dwa lata. Chore jest, że tylko tyle. I powinno tak samo dotyczyć obu płci. Wabieni i gwałceni mężczyźni powinni być na równi chronieni, a gwałciciele obu płci surowo karani odsiadką. Co do zwabienia do łóżka