Wpis z mikrobloga

  • 162
Odczyt stężenia kukoldztwa przekroczył dozwolony próg, proszę się natychmiast ewakuować!!!

Kobieta dobrowolnie oddająca się pod wpływem alkoholu, na następny dzień wedle jej humoru może zadecydować, czy był to gwałt, czy nie. Najgorsze, że ten tiktok spotkał się z naprawdę duzą aprobatą.
#przegryw #rozowepaski #cuckold #gonciarz #blackpill #szarpankizzyciem
  • 80
@DEJW88: Ja nie piję, ale to nie zmienia faktu, że nie uprawia się seksu z osobą pijaną, koniec tematu. Jeśli chcesz zostać oskarżony o gwałt i skończyć w więzieniu, to śmiało, ja bym nie ryzykowała dla paru minut przyjemności.
@DEJW88: Mocno pijana osoba nie jest uznawana za w pełni poczytalną, wykorzystujesz jej stan dla własnych korzyści, zresztą, zgodnie z prawem idzie się za to do więzienia, także nie wiem z czym chcesz dyskutować. Chcę zobaczyć jak przekonujesz sędziego.
@janeeyrie a gdy osoba będąca w stanie lekkiego upojenia, uprawia seks z osobą, która jest dobrze pijana, ale normalnie się komunikuje, bawi się, tańczy, i sama ten seks zainicjuje, a na następny dzień tego żałuje, to ma prawo czuć się zgwałcona?
@janeeyrie
gwałt - zmuszenie kogoś do stosunku płciowego

Czyli nie ma jej odczucie podparcia ani w prawie, ani nie jest zgodne z definicją tego słowa, czyli jest błędne
@DEJW88: Jeżeli pijana kobieta się zgwałciła to to nie jest gwałt, no litosci. Tyle #!$%@?, że kobiety są równe mężczyznom, niezależne itp. Ale jak już jest taka sytuacja to nagle męzczyzna ma odpowiadać za swoje pijane uczynki, ale kobieta już nie xD

Ja bym chętnie uznał, że seks z pijaną to gwałt, nie mam z tym żadnego problemu. Powiedzmy sobie głośno - to odpowiedzialność mężczyzny, bo to on jest alfą. Kobieta
Ja nie piję, ale to nie zmienia faktu, że nie uprawia się seksu z osobą pijaną, koniec tematu. Jeśli chcesz zostać oskarżony o gwałt i skończyć w więzieniu, to śmiało, ja bym nie ryzykowała dla paru minut przyjemności.


@janeeyrie: co mnie to #!$%@? obchodzi, ze ty nie pijesz alkoholu? idz sobie na jakis rave i zobaczysz dziesiatki nacpanych kobiet, ktore przyszly tam tylko po to, zeby ruchac sie z kims po