Wpis z mikrobloga

@DEJW88: moim zdaniem inicjowanie seksu z osobą pod wpływem jakichkolwiek substancji odurzających jest niemoralne. Fakt, oddaje się taka panna dobrowolnie, ale nie jest w pełni władz umysłowych, nie wie co tak naprawdę robi. Poza tym co to za przyjemność? Ruchanie ciała, a nie uprawianie seksu z człowiekiem. Czym innym jest seks po lampce wina między ufającymi sobie ludźmi, a czym innym po ostrej imprezie między obcymi.

Ostatecznie warto promować abstynencję
  • Odpowiedz
  • 9
@se_mallo chyba ze oddadzą się anonkowi 4/10, to wtedy mogą czuć się zgwałcone!!

Chłop pijany grzmoci jakąś grubą panienkę, na następny dzień żałuję - body shaming, ona też jest piękna, poza tym jak sam chciałeś, to teraz żałuj
  • Odpowiedz
Poza tym to żałosne, żeby chwalić się seksem z kimś, kto nawet nie wie czy jej/mu się podobasz i nie podejmuje decyzji świadomie XD
  • Odpowiedz
  • 19
@Pheurosa zaskoczę cię, ale o ile nie osiągnie się pewnego stanu, to zazwyczaj ma się świadomość tego co sie wczoraj robiło, to ze alkohol obniża zahamowania, a wręcz ich pozbawia, podwyższa libido, to część wpisana w charakterystykę tej substancji. Poza tym na imprezach przeważnie obie osoby decydujące się pójść do łóżka są nietrzeźwe, a w omawianym przypadku, to mężczyzna jest określany gwałcicielem, to trochę jednak podwójne standardy
  • Odpowiedz
  • 1
@se_mallo tego nie wiem, z autopsji wiem, że po alkoholu dość często , aczkolwiek nie zawsze chce mi się ruchac xdd dużo zależy od sytuacji, czy jestem na imprezie np. w klubie, czy na domówce u kumpla
  • Odpowiedz
  • 0
@Weretek masz rację, ale osoba kompletnie pijana zazwyczaj nie jest w stanie nawet się komunikować. Wprawdzie w filmiku jest pada określenie "kompletnie pijana", ale ja np. jestem kompletnie pijany po wypiciu 3 setek, choć jestem w stanie wypić niekiedy kolejne 5 (w sumie to kiedyś potrafiłem, teraz bym nie dał rady). Poza tym oburzony się czułem czytając komentarze, w których nie było wyszczególnienia, że uprawianie seksu z osobą ledwo stojąca na
  • Odpowiedz
@DEJW88: Co do pamiętania, tak. Lecz jak napisałeś alkohol wyłącza zahamowania, a jak kobieta ma słabą głowę i jest generalnie skora do imprezowania w doborowym towarzystwie, to tym bardziej. Mam zasadę, że nigdy nie piję w gronie obcych mężczyzn i poza zaufanym miejscem. Nie boję się molestowania etc., ale po prostu czuję o wiele bezpieczniej kiedy jestem w pełni trzeźwa. Nie lubię stanu upojenia, jest taki pierwotny.

Nie wiem czy
  • Odpowiedz
Co do płci- tak samo złe jest inicjowanie seksu z pijaną kobietą jak z pijanym facetem. I tyle. To po prostu niemoralne niezależnie od „zgody”.
  • Odpowiedz