Wpis z mikrobloga

  • 162
Odczyt stężenia kukoldztwa przekroczył dozwolony próg, proszę się natychmiast ewakuować!!!

Kobieta dobrowolnie oddająca się pod wpływem alkoholu, na następny dzień wedle jej humoru może zadecydować, czy był to gwałt, czy nie. Najgorsze, że ten tiktok spotkał się z naprawdę duzą aprobatą.
#przegryw #rozowepaski #cuckold #gonciarz #blackpill #szarpankizzyciem
  • 80
@Howard_Roark: Dobre rżnięcie jest super, ale świadome. Jedyną „substancją” niech będą hormony w ciele i szybsze tętno ;) Wolę być uczestniczką seksu, a nie kawałkiem mięsa z otworami. Pijani ludzie są okropni… Nie panują nad ciałem, mową, płynami fizjologicznymi, ble.
@Pheurosa można dyskutować, czy to moralnie właściwie, choć poza oczywistymi imperatywami, można mieć kodeks moralny nieco różniący się od twojego. Jako, że w omawianym tiktoku za przykład posłużyła sytuacja, w której to kompletnie pijana kobieta się oddała, to też analogicznie bedę bazował na kobietach
- Jeśli trzeźwy mężczyzna zaciąga do łóżka ledwie stojąca na nogach kobietę, z trudem się komunikującą to to jest gwałt (i odwrotnie)
-jeśli mocno pijany aczkolwiek jeszvze nie
@Pheurosa: No to może ona jest gwałcicielką, jeśli ona INICJUJE, a obie strony są pijane, albo facet BARDZIEJ bo wypił więcej?

No nie, nas się traktuje z automatu jako gwałcicieli, a kobiety jak ofiary, sorry, to jest jakiś idiotyzm społeczny. Tym bardziej, że bez filmów ze zdarzenia i badania alkomatem nic nie jest się w stanie stwierdzić więc wiadomo, winny facet.
@Fanatyk_Wedkarstwa: nie wiem, nie palę zielska i nie piję alkoholu. Naprawdę wystarczy mi zajebisty partner i nieziemska ochota na seks, aby był bardziej satysfakcjonujący niż po czymkolwiek. Najlepiej działa organizm, potrafi tak nakręcić na drugą osobę, że ledwo człowiek powstrzymuje pożądanie. To też „chemia”, ale nasza wewnętrzna.

@Howard_Roark pod względem praktyk seksualnych daleko mi do purytanizmu, za to lubię po prostu wszystko robić jak najlepiej, pod wpływem niewzmacnianego podniecenia.
Naprawdę wystarczy mi zajebisty partner i nieziemska ochota na seks, aby był bardziej satysfakcjonujący niż po czymkolwiek. Najlepiej działa organizm, potrafi tak nakręcić na drugą osobę, że ledwo człowiek powstrzymuje pożądanie.


@Pheurosa: bzduuuuurraaaaa. A wiesz czemu? Nie palisz zielska i nie pijesz alkoholu czyli nie próbowałaś nigdy seksu po tym a piszesz, że najlepiej sex działa na trzeźwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym momencie pokazałaś, ze
@Pheurosa: Ależ mnie też bardzo satysfakcjonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu lubię czasami podbić odczucia i próbować innych rzeczy. Dlatego zdarza mi się palić - bo nawet film ogląda się ciekawiej, wczuwasz się, zapominasz o wszystkim innym. Żyjesz tym filmem przez chwilę. Nie wspomnę nawet o gastrofazie, dzięki której żarcie jest niesamowicie smaczne a mimo to nie sprawia, że na trzeźwo nie lubię już jeść xDDD
@Fanatyk_Wedkarstwa: Rozumiem, że odczucia mogą być inne, mnie jednak zupełnie nie ciągnie do zielska. Nigdy nawet zwyczajnego papierosa nie zapaliłam, a co innego jakieś poważniejsze XD Wiem, że zioło nie jest tragiczne dla zdrowia, nie można go porównywać do twardych dragów, ale nie sądzę, aby mi realnie dodało doznań. Już nawet kofeina zaburza postrzeganie rzeczywistości, a co dopiero inne takie. Lubię być tego pozbawiona, aby w pełni cieszyć się tym, co
@Pheurosa Jeszcze na koniec. Ludzie np. chodząc na jakieś imprezy, których istotna częścią będzie alkohol, a w szczególności ma to zastosowanie na dyskotekach, chodzą tam często właśnie po to by się rozluźnić alkoholem i znaleźć partnera na tą jedną noc (oczywiście nie każdy chodzi po to, ale wiele osób). Kobiety często zakładają uwydatniające wdzięki ubrania, mężczyzny korzystają z najlepszych perfum jakie posiadają. Czy jeśli mężczyzna posiądzie kobietę po zapoznaniu jej na takiej
@DEJW88: ludzkie motywacje są mi obojętne, mogą robić co chcą, o ile nie naruszają tym samym komfortu drugiej osoby. Z ubrania i zachowania łatwo jest wywnioskować czego tej nocy oczekuje kobieta/mężczyzna, ale i tak sądzę, że warto się upewnić czy druga strona wie, w co się pakuje. Niekoniecznie przez podpisywanie zgody, ale stopniowe okazywanie zamiarow. Mi by wystarczyły dwa niskoprocentowe piwa do stanu wesołego upojenia i bycia głupio nierozważną, dlatego warto
@Pheurosa Cały czas skupiasz się na swoim indywidualnym stosunku, do stosunku po alkoholu, mi bardziej chodzi, czy jeśli kobieta będąc pod jego wpływem dobrowolnie się oddała, z przykładowo z mężczyzną, który wydawał się trzezwiejszy niż ona sama, a na następny dzień czuje z tego powodu dyskomfort, to czy ów mężczyzna może być nazwany przez nią gwałcicielem? Moim zdaniem nie. Mogła nie pić, wypić mniej, lub po prostu nie isc z nim do
Wkurzają mnie kobiety, które nadużywają określenia gwałtu. Serio. Jest tyle ofiar, które boją się nazwać realną krzywdę po imieniu, ale są i takie, które po zakrapianej imprezie i seksie z niezbyt odpowiadając im na trzeźwo mężczyzną, będą oskarżać o najgorsze. Molestowanie istnieje i jest poważnym problemem, dlatego nadużywanie określeń mnie jakoś boli.