Wpis z mikrobloga

@archon: Czy są legalne czy nie to opinii jest tyle co ludzi. W każdym razie jak masz już brać to albo w pełnej cenie z jakiegoś normalnego sklepu albo najtańszą ofertę z allegro, nic pomiędzy.
@archon: ok fakt źle założyłem że jest nielegalna. Fakt można odsprzedać tylko jaką masz gwarancję że tylko Ty dostajesz ten konkretny klucz ?
Chyba że sprzedający zaświadczy Ci o takim fakcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vaio: Nie mam żadnej gwarancji. Z mojego punktu widzenia to soft z gwarancja kosztuje 500, a bez gwarancji (tak samo sprawny) 5 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vaio: Dobre pytanie. Nie wiadomo czy sprzedawca pozyskał klucz legalnie.
Być możne trzeba patrzeć na to ile handluje na allegro. Wielu po 3-5 miesięcy, ale są tacy co mają konta 5 lat. Może to jest przesłanka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vaio: Pytanie jest inne - dlaczego zakupiony klucz miałby być nielegalny? Albo jeszcze inaczej, jak sprawdzić, czy sprzedawany klucz to OEM / MSDN
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@archon: firmy kupują wiele licencji, później nadmiar odsprzedają. Możesz kupić za 5 zł klucz, możesz aktywować za free korzystając z exploita do slmgr. pobieranie jakiegoś innego software'u do aktywacji może się skończyć fajną koparką bitcoina na kompie
@Montana82: Jestem za opcją zakupu klucza, ale nadal dla mnie jest zagadką, jaka jest różnica między kluczami za piątaka, a kluczami za 90-150 zł (poza fv). Czy to tylko czysta marża?