Wpis z mikrobloga

  • 2
@Zjem_Ci_nos u mnie majster drugi dzień po demontażu całej łazienki zadzwonił, że ktoś na niego doniósł jak jechał pijany bo się pokłócili, no i tak aktualnie mija 3 tydzień remontu łazienki i końca nie widać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale z czym wy macie teraz problem? Nie chcieliście płacić solidnym wykonawcom - wyjechali robić za granice dla Niemca czy innego Norwega. Nie szanowaliscie takich ludzi, straszyliscie dzieci że jak się nie będą uczyć to będą „kopać rowy”. Teraz płaczecie, że ten co coś potrafi i jest solidny ma kolejkę na dwa lata do przodu a cała reszta którzy za granicą nie mają nawet szans zarabia lepiej od niejednego dyrektora i robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zjem_Ci_nos: niby zabawne, a jednak #!$%@? nie. Ja się od trzech miesięcy umawiam ze stolarzem. I wiem, że nawet jakbym go olał, to następny nie będzie lepszy, o ile w ogóle podejmie się takiej drobnostki, jaką mam do zrobienia.
  • Odpowiedz
@brednyk: budowlaniec z tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°) - mało komu chce sie zostać budowlancem bo to jednak cięzka praca, popyt tez jest ogromny, wszyscy chcą sie nagle remontowac. Przykład - dałem 2 miesiace temu ogłoszenie na fb ze wykonuje prace remontowe itp (w niemczech) - odzew był taki ze musiał bym sie sklonować 15 razy zeby wykonac wszystkie projekty ze zgłoszen ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos
@dzieju41
@yuio
@brednyk
@mocarny_knur
@Mithrindil
@pabloAntonio
@Odwrocuawiacz
@KromkaMistrz
@dirtydenier
@leftfinger
@hellyea
@Pienio69
@yuio
@shael

Remonciarze działają cały czas w systemie rotacyjnym, tu zaczną, tam zaczną i biorą kolejne zlecenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdej ekipie jest taki jeden facet złota rączka a reszta to sami pomocnicy i jacyś spece od jednej rzeczy np. płytki. Pomocnicy to brudna robota jak skuwanie ścian, noszenie rzeczy czy wyrównywanie poziomów,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@BuryRysiek: warto nie warto. Jestem w sumie takim trochę stolarzem, trochę cieśla a trochę prowadzę tartak.

No i uniwersalna odpowiedź to "to zależy"
Zależy co chcesz robić i ile oczekujesz zarobić. Myślę że, jak piszesz "stolarz" to nie masz na myśli skręcania mebli z płyt bo to ze stolarstwem ma niewiele wspólnego.

Żeby robić meble, drzwi, schody, okna (bo to między innymi robi stolarz) to są lata nabierania doświadczenia. Sprzęt do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D1STR0Y: TZn z na klientów nie narzekam. Robię w miarę dobrze i nie jestem najtańszy.

No ale brudno, gorąco latem no i praca fizyczna jednak mimo to, że od czarnej roboty mam ludzi.
  • Odpowiedz