Wpis z mikrobloga

W każdej ekipie jest taki jeden facet złota rączka a reszta to sami pomocnicy i jacyś spece od jednej rzeczy np. płytki. Pomocnicy to brudna robota jak skuwanie ścian, noszenie rzeczy czy wyrównywanie poziomów, a ten złota rączka jest przerzucany między budowami.


@gzymspiwniczny: W moim przypadku (mam teraz remont) to tą złotą rączką jest ich szef, który wszystko wymyśla, a oni po prostu robią tak jak im każe :D Swoją drogą
  • Odpowiedz
Halo halo zgłaszam się xD żony nie zdradzam bo nie mam, telefon odbiorę bo jak widać nawet na wykopie odpisze, termin uzgadniany dynamicznie z klientem
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: zakładałem jakiś czas temu rolety po Warszawie to często spotykałem się z opinią że jesteśmy jedyną firmą która przyjechała na czas, zmierzyła raz, od razu opisała co i jak, zrobiła w umówionym terminie bez żadnych poprawek. Trochę chwalę się a trochę dziwię bo kontakt z klientem to podstawa.
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: O ja pierdziele. Czyli nie jestem sam. Każdą ekipę taką mam. Aktualnie czekam 5 miesiąc na stolarza-schodziarza. Uśmiercił już członka rodziny, wyjechał pilnie do Niemiec, ma zaległości i nie jestem jedynym jego klientem, nie dostał projektu schodów od projektanta, nie mógł dobrać koloru, urodziło mu się dziecko, pomocnik odszedł, zgodził się dać jakąś zniżkę jak poczekam, a najlepsze jest to, że dzwonię, pisze do niego prawie codziennie (nie dobiera), a
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: I jeszcze, jak coś bedzie do poprawki/zmiany to nie zablokuje twojego numeru.

Jak chciałam zaplacić stolarzowi, za dokonanie zmian w szafie, którą on zrobił, żeby dzwi lepiej dochodziły, to powiedział, ze mu sie to nie opłaca, bo trzeba by to zrobić od początku, bo szafa jest 'skoszona' a on nie ma czasu i zablokował moj numer. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz