Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy ##!$%@? #trojmiasto #lifehack #birdwatching

Jestem w siłowni i wychodzę sobie spod prysznica po treningu. No i zwykła sprawa, że w przebieralni zdejmuje ręcznik z pasa i ubieram gacie. Ostatnim razem w miarę blisko miałem szafkę gościa co w sumie tylko siedział sobie i nic nie robił - myślę sobie 'Może czeka na kogoś czy coś'. Jak zwykle zdejmuję ręcznik a gościu (chyba nawet niezbyt to kryjąc) prostu kieruje głowę i wzrok na moją pałę xD. Trochę niezręcznie się poczułem i patrzę na niego, co on zauważył i się skrzyżowały nasze spojrzenia na chwilę, ale odwrócił wzrok. No to ja już zakładam gacie, a on znowu na moją pałę - tylko, że teraz bardziej przelotnie xD
Myślę sobie 'dobra kij z tym, może się akurat tak zdarzyło czy coś'. No ale przychodzi po mnie kolejny gościu owinięty ręcznikiem i tak stojąc bokiem obserwuję co ten delikwent, birdwatcher, będzie robił. Oczywiście ebany znowu ewidentnie ma gały przyklejone do pały jak gunwo do buta xD.
I tak sobie teraz myślę, że jak się jest gejem, to to w sumie zaje-fajniutki lifehack, żeby oglądać sobie pały za free przez cały dzień xDDD

BTW: 'Reupload' ocenzurowany bo nie powiedzieli czemu usunęli ¯_(ツ)_/¯
  • 7
@Imadyn: siedzę sobie #!$%@? po 300 kg siadzie jako ChadKingKnaga i patrze a tu jakiś typ przemyka i ma benka 3 cm max. Zdziwiłem się, bo nigdy takiego nie widziałem, wieć patrze na tą knagę, a to mu w oczy i mówię "WTF". Pewnie typ szuka kogoś kto w tyłek chociaż.... w sumie spoko pomysł przychodzić na siłkę za free i ktoś przynajmniej na to spojrzy w szoku, bo każda babka